Jaunumi Ziņu arhīvs

Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēdzas ledus sezona

Ceturtdien, 12. maijā Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē tiks aizvadīta sezonas pēdējā hokeja spēle pēc kuras tiks izslēgtas ledus saldēšanas iekārtas, tādējādi noslēdzot ledus sezonu. Par to kādi darbi tiek veikti ledus hallē pastāstīja Vidzemes Olimpiskā centra "Ledus vīrs" Aigars Klagišs.

 

Sezonas laikā Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē aizvadītas 300 spēles "Elektrum" Vidzemes hokeja čempionātā, kā arī mačus Latvijas hokeja 1. līgā aizvadījis "Valmieras hokeja klubs" un turnīros piedalījušās dažāda vecuma Valmieras sporta skolas hokeja komandas. Bez hokejistiem aktīvi treniņus aizvadījuši arī daiļslidošanas grupu audzēkņi. Tā pat ikvienam interesentam sezonas laikā bija iespēja apmeklēt publiskās slidošanas laikus. Ledus hallē slidošanas pamatus apguva Valmieras pilsētas un Kocēnu novada skolnieki slidotapmācības nodarbībās. SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" jau piekto gadu organizēja Latvijas lielākās skolēnu slidošanas sacensības "Ledus gladiatori" un otro gadu norisinājās bērnu hokeja turnīrs "Zelta ripa".

Noslēdzoties ledus sezonai, tiek izslēgti ledus halles saldēšanas kompresori, kas aptur saldējošā šķidruma cirkulāciju 14 km garajās caurulēs zem ledus halles grīdas. Pēc tā pamazām izkūst 4 cm biezais ledus slānis. Nokūstot ledum tiks veikti apkopes darbi, lai uzsākoties jaunajai sezona Vidzemes Olimpiskā centra "Elektum" ledus halle būtu gatava uzņemt sportistus un aktīvās atpūtas piekritējus.

Nākošā ledus sezona tiks uzsākta 20. jūnijā. Tradicionāli Valmierā treniņnometnes aizvada Krievijas daiļslidotāji un hokejisti, kā arī par tradīciju kļuvusi Kontinentālās hokeja līgas kluba "Dinamo Rīga" pirmssezonas treniņnometne Valmierā.