Jaunumi

Sestdien “Valmiera Glass” atbildīga spēle J.Daliņa stadionā pret RTU FC

Sestdien, 14. maijā plkst. 14:00 Jāņa Daliņa stadionā norisināsies Latvijas futbola 1. līgas spēle starp mājiniekiem "Valmiera Glass FK/BSS" un viesiem RTU FC. Valmieriešiem būs nepieciešama uzvara, lai saglabātu pozīciju turnīra tabulā.

13124501_596929127139849_4008638713620405621_n
Foto: Edgars Vaivads

Gata Ērgļa trenētā "Valmiera Glass" ar 15 punktiem sešās spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā. Valmierieši par vienu punktu atpaliek no "Skonto" un seši punkti šķir no turnīra līdervienībām "Rēzekne" un "Babīte". Valmieriešiem gan ir viena spēle rezervē, jo pretinieki aizvadījuši par vienu maču vairāk. Tomēr tuvākais spēļu kalendārs "Valmiera Glass" komandai gaidāms smags, jo nākamajos mačos jātiekas ar trīs Top-6 komandām. Sestdien savā laukumā tiks spēlēts ar turnīra sesto komandu RTU, pēc nedēļas izbraukumā jātiekas ar Nika Savaļnieka jauno vienību "Babīte", kas dala turnīra līderpozīciju, bet pēc divām nedēļām savā laukumā jātiekas ar "Auda", kas piektajā vietā min uz valmieriešu papēžiem.

Neskatoties uz spēcīgajiem pretiniekiem šajā mēnesī, "Valmiera Glass" futbolisti pierāda ka ir pelnījuši atrasties starp turnīra līdervienībām. 30. aprīlī valmierieši viesojās pie turnīra līdervienības "Rēzekne" uz dabīgā zāles seguma piekāpjoties ar 2:3, tomēr šajā mačā neliela neveiksme lidza izcīnīt punktus. Savukārt savā laukumā 4. maijā "Valmiera Glass" ar rezultātu 3:0 lika titulētajam "Skonto" piedzīvot pirmo zaudējumu 1. līgas turnīrā.

Atšķirībā no citām komandām "Valmiera Glass" līdz šim nav bijis viens vai divi izteikti līderi, kas gūtu izteikti vairāk punktus par citiem spēlētājiem. "Valmiera Glass" sastāvā vārtu guvēju statistika bijusi plaša. Četrus vārtus guvis komandas kapteinis Mārcis Ērglis, trīs reizes precīzs bijis Vairis Vēlme, bet pa diviem vārtiem guvuši Ralfs Apsītis, Mārtiņš Dubro, Bruno Bērziņš, Artūrs Pallo un Ralfs Migla.

RTU komanda septiņās aizvadītajās spēlēs četrreiz izcīnījusi uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi vienu zaudējumu. Ar sesto vietu turnīra tabulā un 14 punktiem, RTU tikai par vienu punktu atpaliek no "Valmiera Glass". Izteikts komandas līderis ir Marks Smuļo, kurš šosezon jau guvis 8 vārtus.

Spēles sākums Jāņa Daliņa stadionā plkst. 14:00 sestdien, 14. maijā.