Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā atzīmēs Latvijas „Hokeja Dienu”

Sestdien, 11. februārī Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē un visā Latvijā tiks atzīmēta „Hokeja Diena” kuras ietvaros savā starpā, hokeja spēli aizvadīs tēvi un dēli. “Hokeja Dienas” noslēgumā, visi rezultāti tiks saskaitīti un noteikti uzvarētāji – bērni vai vecāki.

Uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus spēli aizvadīs tēvi pret dēliem.  Bērnu komandas sastāvu veidos U10 un U12 vecuma spēlētāji, kuriem pretī stāsies viņu vecāki. Spēles sākums paredzēts plkst. 12:00. Uz spēli aicināts ikviens interesents, lai vērotu cīņu starp tēviem un dēliem.

 „Hokeja Dienas” mērķis ir popularizēt hokeju un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot bērnus un jauniešus sportā un hokejā gan ledus hallēs, gan atklātajās slidotavās, kā arī iegūt pozitīvas emocijas un labi pavadīt laiku.

Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš par Latvijas “Hokeja Dienu”: „Katru gadu mums bija šī lieliskā kauja! Pirmos gadus mums gāja smagi, jo daži vecāki hokeju bija spēlējušu nopietnā līmenī. Tomēr ar katru gadu viņiem klājās aizvien grūtāk un grūtāk. Parasti tas bija komandas sezonas noslēguma pasākums, kurā labi pavadījām laiku”.

Latvijas hokeja federācija izsludinājusi „Hokeja dienas” konkursu! Nofilmē savu izpildīto „bullīti” iesūti uz hokejadiena@lhf.lv vai ievieto facebook, instagram vai twitter ar haštagu #hokejadiena2017 un iegūsti iespēju piedalīties Latvijas hokeja valstsvienības treniņā un nodemonstrēt savu izpildīto metienu pret kādu no Latvijas izlases vārtsargiem.