Jaunumi Ledus kross

Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīts pirmais “Bosch Ledus Krosa” posms

4. februārī, Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē, pirmo reizi Latvijā norisinājās slidošanas sacensības “BOSCH LEDUS KROSS”

Lielā ātrumā, asiem pagriezieniem, augstiem lēcieniem un liesmām uz ledus aizvadīts pirmais “Bosch Ledus Kross”. Uz slidošanas sacensībām bija ieradušies hokeja un slidošanas entuziasti no Rīgas, Jelgavas, Ķekavas, Vijciema, Limbažiem, Smiltenes un Valmieras. Visas dienas garumā ledus hallē tika noskaidroti ātrākie slidotāji trīs divīzijās. Katrs sportists veica vairākus slidojumus, kuros katrā ieguva punktus. Saskaitot iegūto punktu skaitu tika noteikti ātrākie slidotāji.

DEBITANTU divīzija pulcēja kuplāko dalībnieku skaitu. Spraigās cīņās tika sadalītas vairākas godalgotās vietas. Uz pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Roberts Naudiņš, Maksims Vītols un Kārlis Vancāns, otro vietu izcīnīja Alens Stendenbergs, visātrāk ledus trasi pieveica Maksims Červjakovs, Rūdolfs Bērzkalns un Kārlis Nauris Česlis.

JUNIORU divīzijā ātrākie sportisti tika noteikti divu apļu slidojumā. Skaitot kopsummā slidojumos iegūtos punktus tika sadalīts goda pjedestāls. Trešo vietu junioru divīzijā ieguva Elvis Laškovs, godpilno otro vietu ieguva Helmuts Sprinģis un uzvaras laurus plūca Artūrs Krumholcs.

Pieredzējušākie slidotāji uz ledus satikās ELITES divīzijā, kur sportistiem bija jāveic trīs apļi, lai noskaidrotu ātrāko pirmajā “Bosch Ledus Krosa” posmā. Nenobijās un uz starta līnijas kopā ar vīriem stājās arī daiļā dzimuma pārstāve Alise Matuka no Vijciema, kura sastādīja nopietnu konkurenci vīriem. Pirmajā posmā gan neizdevās ielauzties labāko trijniekā, bet Alise parādīja, ka dāmas arī ir ļoti ātras slidotājas. Trešo vietu starp elites divīzijas ātrākajiem slidotajiem ieņēma Edgars Valdmanis. Otrais ātrākais, Jānis Petkēvičs, nepārspēts palika Artūrs Kārkliņš, kuram tad arī pirmā vieta elites divīzijā.

Veiklākie slidotāji saņēma vērtīgas atbalstītāju balvas, Debitantu divīzijas ātrākie izcīnīja hokeja inventāra veikala “Hokeja Pasaule” dāvanu kartes, Junioru divīzijas sportisti saņēma dāvanu kartes no sporta preču veikala “Sportland" un ātrākajiem Elites divīzijas slidotājiem dāvanu kartes no dārza un meža tehnikas veikala “Sils” kā arī atslēgu komplekts no ģenerālsponsora “BOSCH”. Visi dalībnieki tika pie labumiem no medus produktu izplatītājiem “Vinnis” un atspirdzinošo, bezalkoholisko dzērienu ražotājiem “Livonija”, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra.

Pirmais posms noslēdzies ar aizraujošām cīņām uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus. Un jau februāra izskaņā, 25. februārī gaidāms otrais “BOSCH LEDUS KROSA” posms. Nekavējies, piesakies un cīnies par vērtīgām balvām. Pierādi, ka esi ātrākais ledus trasē.

PIETEIKŠANĀS: http://ej.uz/leduskross2posms

Plašāka informācija: +371 29878192, +371 29111097