Jaunumi

Valmieras hokejisti pārliecinoši uzvar “Jūrmalas SS” vienību

Otro mājas spēli četrās dienās aizvadīja Valmieras hokejisti, kuri mājās uzņēma “Jūrmalas SS” vienību. Pēc saspringtas spēlēs pirmās daļas, valmierieši tomēr pārliecinoši uzvarēja Jūrmalas hokejistus ar 6:2. Vārtus “Valmieras HK” labā guva Lauris Žagariņš, Silvestrs Kūliņš, Mikus Ozols un Dāvis Zunde (3).

Līdz spēlei “Jūrmalas SS” komanda 13 spēlēs nebija izcīnījusi nevienu punktu, sausā sērija jūrmalniekiem turpinājās arī pēc spēles pret “Valmieras HK”. Mačā ar hat-trick izcēlās Dāvis Zunde, nostabilizējoties komandas rezultatīvākā spēlētāja godā.

Spēle iesākās ar mājinieku vairākumu, tomēr “Valmieras HK” iespēju neizmantoja. Neviena no komandām neparādīja savu dominanci, lai gan valmierieši pa brīžiem izveidoja labas vārtu gūšanas iespējas. Mača rezultāts tika atklāts mazāk kā divas minūtes pirms trešdaļas beigām, kad precīzs bija Dāvis Zunde. Periods noslēdzās ar mājinieku pārākumu 1:0.

Otrais periods arī iesākās ar vairākumu, bet šoreiz tas pienācās Jūrmalas hokejistiem. Viesi savu iespēju neizmantoja. Perioda piektajā minūtē “Jūrmalas SS” komanda veica vārtsargu maiņu, bet pēc trīs minūtēm viesi atkal mainīja vārtsargu. Īsi pēc vārtsargu maiņas savus otros vārtus spēlē guva Dāvis Zunde. Perioda 13. minūtē, pēc aizsarga kļūdas uz pretinieku zilās līnijas, viesi izskrēja pretuzbrukumā 2:1 un samazināja vārtu starpību līdz vieniem. Pēcāk abas komandas apmainījās ar vairākiem noraidījumiem. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām valmierieši guva divus vārtus. Lauris Žagariņš ar metienu no zilās līnijas guva trešos vārtus komandas labā, bet īsi pirms perioda beigām, mazākumā, ar trešajiem vārtiem izcēlās Dāvis Zunde, laukumā lidoja arī cepures. Trešdaļa noslēdzās ar Valmieras komandas uzvaru 4:1.

Trešā perioda sākumā “Valmieras HK” ielika stingrus pamatus uzvarai. Viesi trešdaļas sākumā veica otro vārtsargu maiņu spēlē. Trešajā minūtē piektos vārtus valmieriešiem nokārtoja Silvestrs Kūliņš, pēc 45 sekundēm Mikus Ozols guva vēl vienus vārtus komandas labā (6:1). Drīz pēc tam viesi vienus vārtus pamanījās atgūt. Līdz mača beigām abas komandas apmainījās ar desmit noraidījumiem, bet spēles rezultāts nemainījās. “Valmieras HK” izcīnīja uzvaru ar 6:2.

Valmieras HK – Jūrmalas SS 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)

Vārti: 18:14 Zunde (Roze, Ņikiforovs) 1:0, 27:47 Zunde 2:0, 32:23 Zaka (Kurbatovs, Firsovs) 2:1, 38:42 Žagariņš (Ozols) 3:1, 39:09 Zunde (Ozols, Žagariņš) 4:1, 42:46 Kūliņš (Krūmiņš) 5:1, 43:31 Ozols (Žagariņš) 6:1, 44:47 Haliļovs (Siliņš, Vorozhtcov) 6:2.

Paldies skatītājiem par atbalstu! Nākamo spēli “Valmieras HK” aizvadīs Rīgā, visu mīlētāju dienā, 14. februārī.