Jaunumi

“Valmieras HK” neizmanto iespējas un atzīst “HK Tukums” pārākumu

Gandrīz pēc mēneša pauzes, Valmieras hokejisti savā laukumā aizvadīja spēli, tiekoties ar principiālajiem pretiniekiem “HK Tukums”. Mājiniekiem nācās atzīt tukumnieku pārākumu ar 3:5, vārtus valmieriešu labā guva Lauris Žagariņš un Pauls Krūmiņš (2).

Spēli aktīvi iesāka abas komandas, par to pārliecināties varēja perioda otrajā minūtē, kad ar abpusēju rupjību apmainījās Jēkabs Birzulis un raženais Elvis Veldze. Ceturtajā minūtē rezultātu atklāja valmierieši, ar šķēlienu no zilās līnijas precīzs bija Lauris Žagariņš (1:0). 11 sekundes vēlāk viesi pamanījās izlīdzināt rezultātu. Perioda 11. minūtē, kad “Valmieras HK” spēlēja mazākumā, viesi izmantoja viena vīra pārsvaru (1:2). Valmierieši nepalika atbildi parāda, pusminūti pirms trešdaļas beigām, vairākumā izlīdzināja rezultātu. Periods noslēdzās ar neizšķirtu 2:2.

Otrajā trešdaļā “Valmieras HK” azarts mazliet noplaka, bet “HK Tukums” turpināja uzņemt apgriezienus. Sestajā minūtē, pēc kārtīga karuseļa mājinieku aizsardzības zonā, tukumnieki panāca 3:2. Pretinieku zonā “HK Tukums” vairākas reizes izveidoja vārtu gūšanas iespējas. Perioda vidū viesi mazākumā guva vārtus, izvirzoties vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Līdz trešdaļas beigām neviena no komandā neguva vārtus (2:4).

Trešā perioda pašā sākumā “Valmieras HK” bija spiesti spēlēt četru minūšu mazākumā, par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju sodu izcieta Mikus Ozols. Septītajā minūtē, ar brīvās cīņas elementiem, uz ledus lauzās Aivars Anis un pretinieku komandas uzbrucējs. Abi hokejisti saņēma sodu uz četrām minūtēm. 14. minūtē “HK Tukums” guva piektos vārtu spēlē, precīzs no zilās līnijas bija aizsargs Viesturs Cimermanis (2:5). Mazāk kā četras minūtes pirms perioda beigām, Pauls Krūmiņš guva otros vārtus spēlē, panākot 3:5. Tomēr laika bija par maz, lai atspēlētu divus vārtus. Spēle noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu 3:5.

Valmieras HK – HK Tukums 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)

Vārti: 03:42 Žagariņš (Ozols) 1:0, 03:53 Sprukts 1:1, 10:21 Rutkis (Jansons, Vilmanis, maz.) 1:2, 19:27 Krūmiņš (Zunde, Bīnerts, maz.) 2:2, 26:55 Sprukts (Bērziņš, Batraks) 2:3, 29:17 Rutkis (Veršūns, Kaimiņš) 2:4, 53:45 Cimermanis (Kaimiņš, Pūliņš) 2:5, 55:26 Krūmiņš (Zunde, Ozols) 3:5.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs jau trešdien, kad mājās uzņems Jūrmalas hokejistus. Spēles sākums plkst. 20:00. Visi ir gaidīti atbalstīt Valmieras hokejistus klātienē.