Jaunumi Ziņu arhīvs

Ziemas prieku baudītājiem pieejama Daliņu slēpošanas trase

Arī šogad Jāņa Daliņa stadiona teritorijā ierīkota slēpošanas trase, kas bezmaksas pieejama ikvienam slēpotgribētājam. Trase ir marķēta un vakarā tā tiek apgaismota, lai īsās ziemas dienas nebūtu šķērslis izbaudīt slēpošanas prieku un dotu iespēju slēpot arī vakara stundās, pēc darba laika beigām.

12507526_563007623880080_3737775538048752879_n

Vidzemes Olimpiskais centrs ir parūpējies, lai slēpošanai tiktu nodrošināti komfortabli apstākļi, proti, ar speciālu tehniku izvilkta 1,5 km gara, marķēta, klasiskās distanču slēpošanas stila trase. Taču, pati trase ir piemērota ne tikai klasiskā stila, bet arī slidsoļa cienītājiem. 

Trase darbojas jau no 9:00 rītā, līdz pat vēlam vakaram 22:00. Vakara tumšajā laikā trase tiek izgaismota, lai ar ziemas sportu stadiona teritorijā varētu nodarboties arī pēc darba, skolas vai studijām.

Slēpot gribētājiem ir jārēķinās, ka stadionā nav pieejama inventāra noma, tādēļ līdzi jāņem savs inventārs. Tāpat slēpot gribētājiem ir jāseko līdzi laikapstākļiem, jo pie siltas temperatūras un ilgstoša lietus, trases kvalitāte un slēpošanas apstākļi nebūs paši piemērotākie. Trase nav paredzēta profesionālām sacensībām, bet vairāk izveidota priekš amatieriem un ģimenēm ar bērniem, kuri vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku.