Jaunumi Ziņu arhīvs

Izmēģini sniega kurpes pārgājieniem Sajūtu parkā

Līdz ar ziemas iesākšanos parādījies arī jaunums no Vidzemes Olimpiskā centra – īpašas sniega kurpes pastaigām Sajūtu parkā. Ar sniega kurpēm pārgājienos var doties gan lieli, gan mazi ziemas prieku baudītāji.

IMG_0350

Sniega kurpes iespējams pieteikt dažādām apmeklētāju grupām, piemēram, atsevišķi ģimenēm, kurai pārgājiens Sajūtu parkā būs jauka brīvdienu nodarbe. Tāpat arī dažādām skolu klasēm, kurām pārgājiens ar sniega kurpēm būtu kā izzinošais process iepazīstot dabu. Pārgājienā ir iespējams doties kopā ar instruktoru, kurš spēs pastāstīt ko interesantu par jau mums zināmo Gauju, kokiem un pašu Sajūtu parku ziemā. Dažādiem darba vai draugu kolektīviem – aktīva atpūta ziemā, vai relaksācija Sajūtu parka priežu mežā un svaigā gaisā.

Līdz šim sniega kurpes izmēģinājušie Sajūtu parka apmeklētāji ir ļoti apmierināti ar piedāvājumu. Vislielāko sajūsmu sniega kurpes raisīja jaunākajiem apmeklētājiem, kad Pasaules Sniega dienas ietvaros, kura pulcēja vairāk kā 300 dalībnieku, ikvienam interesentam bija iespēja izmēģināt VOC jaunumu.

Aicinam ikvienu baudīt šīs ziemas noturīgo sniegu un pieteikties pārgājieniem brīvā dabā ar jaunajām sniega kurpēm. 
Pieteikties iespējams rakstot uz e-pastu: sajutuparks@voc.lv vai zvanot +371 27879242.

Maksa par sniega kurpju nomu vienai personai – 3 eiro.

Sniega_Kurpes_2016