Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā koncertēs Laima Vaikule

9. decembrī plkst. 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā ekskluzīvu koncertu “Ar Tevi kopā…” sniegs populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un, protams, priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu.

„Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šim koncertam būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,” teic Laima Vaikule. Uz skatuves kāps arī Laimas draugi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas. Kuri tie būs? Tas tiek turēts noslēpumā.

Kā jau ierasts, viņas koncertos var sagaidīt dažādus pārsteigumus. “Es ceru jūs visus sastapt koncertā, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu gada nogali! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,” aicina Laima Vaikule.

Koncerts top ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs (Valmierā – Valmieras Kultūras nama kasē) un www.bilesuparadize.lv

Grupu biļetēm rezervācija pa tālruni: + 371 29131458