Jaunumi

Sajūtu sestdiena Valmierā visai ģimenei

Pavadi sestdienu piedzīvojumiem bagāti! Vispirms, plkst. 13.00 dodies pārgājienā gar Gauju, plkst. 21.00 smelies krāšņākās emocijas „Maģisko sajūtu naktī”.

Pirms vērienīgā "Maģisko sajūtu nakts" pasākuma ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs varēs doties nūjošanas pārgājienā gar Gauju. Pārgājiens būs īpašs ar to, ka šis Vidzemes Olimpiskā centra organizētais nūjošanas pārgājiens pa VOC un Burtnieku novada pašvaldības kopīgi atjaunotajām Sajūtu parka trasēm, iekļauts arī Latvijas Nūjošanas balvā, kā viens no balvas izcīņas posmiem. Pārgājiena dalības maksa 3 Eiro.

13001187_591498747682887_4263431900386014677_n

Kopā ar atjaunotajām un paplašinātajām trasēm pārgājiena apmeklētājiem arī tiks piedāvāta īpašā skriešanas aplikācija "VOC Trases". Aplikācija sevī iekļaus navigācijas un laika fiksēšanas opcijas, kuras būs pielāgotas skriešanas un nūjošanas režīmiem. Aplikācija paredzēta ikvienam Sajūtu parka skriešanas trašu apmeklētājam. Savus trasēs uzstādītos laikus aplikācijas lietotāji varēs gan augšuplādēt sociālajos tīklos, gan vienkārši sekot līdzi to dinamikai. Izstrādātā aplikācija no tās līdziniecēm atšķirsies ar to, ka skrienot jebkurā Sajūtu parka trasē, tās lietotājam tuvojoties kādam nozīmīgam apskates objektam telefona ekrānā parādīsies attiecīgā objekta informācija un apraksts."VOC Trases" aplikāciju ikviens interesents īsi pirms pārgājiena sākuma varēs lejuplādēt „Google Store” un „App Store” veikalos bezmaksas.

13063173_592006294298799_4366884304566713728_o

"Maģisko sajūtu naktī”, parka apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecinās muzikanti kokos. Ikvienu sasildīt ar sveču siltumu un pozitīvi uzlādēt vasaras sezonai palīdzēs ziedu salons "Rēzija". Mākslas noslēpumu pasaulē ievedīs viesturieši ar izrādi "Smaragda pilsētas burvis”. Savas garšas kārpiņas "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētāji iepriecinās Valtera Zirdziņa sajūtu degustācijā, savukārt salons "Līga" modinās maģiskās vasaras smaržas un ļaus ikvienam attīstīt iekšējās sajūtas un intuīciju. Apmeklētāji smelsies enerģiju no dabas, baudīs dzeju uz ūdens, vēros sveču upi, uguņošanu un piedzīvos virkni citu negaidītu pārsteigumu.

"Maģisko sajūtu nakts" sākums plkst. 21:00. Pie ieejas norisies vietā varēs saņemt pasākuma plānu, jo aktivitātes notiks vairākās vietās un dažādos laikos, ļaujot apmeklēt visus priekšnesumus.

p

Ieejas biļešu cena 5 €, bet pirmsskolas vecuma bērniem vecāku pavadībā ieeja būs bez maksas.

p1