Jaunumi

“Valmiera/ViA” florbolisti aizvadīs regulārās sezonas pēdējo mājas spēle

Sestdien, 30. janvārī plkst. 18:00 Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē FBK "Valmiera/ViA" florbolisti aizvadīs "Elvi" florbola virslīgas regulārās sezonas pēdējo mājas spēli, tiekoties ar FK "Rīga" komandu.

IMG_5253

Divas kārtas pirms regulārās sezonas noslēguma FBK "Valmiera/ViA" ar 38 punktiem ieņem ceturto vietu virslīgas turnīra tabulā. Valmieriešus no otrajā vietā esošā Cēsu "Lekrings" šķir divi punkti, bet no trešajā vietā esošā "Ulbroka/FS Masters" tikai viens punkts. Arī tuvākie sekotāji ir cieši aiz valmieriešiem, attiecīgi piektajā un sestajā vietā esošās "Mogo-RTU/Rockets" un "Rubena" atpaliek vienu un divus punktus.

Līdz šim pēdējā spēlē "Valmiera/ViA" izbraukumā rezultatīvā spēlē ar 14:9 apspēlēja SK "Pārgauja" florbolistus. Ar sešiem rezultativitātes punktiem "Valmiera/ViA" sastāvā izcēlās Mārtiņš Broks (2+4), bet ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Ints Vilks (3+1), Ričards Eglītis (3+0) un Matīs Salmiņš (3+0).

Sestdien "Valmiera/ViA" florbolisti aizvadīs regulārās sezonas pēdējo mājas spēli, kurā uzņems turnīra tabulā 7. vietā esošo FK "Rīga". "Valmiera/ViA" rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Broks (30+22) šajā seoznā ir "Elvi" florbola virslīgas otrais rezultatīvākais spēlētājs. Rezultatīvu sezonu Valmieras komandas sastāvā aizvada arī Ints Vilks (21+15) un Ivo Balodis (19+17).

FK "Rīga" ar 28 punktiem turnīra tabulā nodrošinājuši dalību izslēgšanas spēlēs, kur visticamāk tiksies ar regulārās sezonas otro spēcīgāko komandu. FK "Rīga" līderis Toms Bitmanis (32+22) ir visas florbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs šajā sezonā. Tā pat starp komandas līderiem jāmin rezultatīvais Alvis Dāle (21+16). FK "Rīga" rindās spēlē viens no pērno sezonu Valmieras komandas līderiem Mārtiņš Kājiņš (1+3), kuram šī būs pirmā spēle Vidzmes Olimpiskajā centrā kā viesu komandas pārstāvim.