Jaunumi

Baudi ziemas priekus “Elektrum” ledus halles publiskajās slidošanās

Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē savus treniņus un sacensības ikdienā aizvada hokejisti un daiļslidotāji, tā pat slidošanas pamatus apgūst "Ledus gladiatori" dalībnieki un skolēni, kas piedalās slidotapmācībā. Toties ikvienam Valmieras iedzīvotājam un pilsētas viesim ir iespēja apmeklēt ledus halli publisko slidošanu laikos nedēļu nogalēs, baudot ziemas prieku un atpūšoties uz ledus slidojot.

voc publiska-78

Valmieras un tuvējo reģionu iedzīvotāji ziemas periodā, kā vienu no aktīvās atpūtas veidiem, iecienijuši slidošanu uz ledus. Vidzmes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē, neskatoties uz laikapstākļiem, vienmēr ir iespēja nodoties slidošanas priekam. 

Vidzemes Olimpiskajā centrā tiek piedāvāta gan slidu noma, gan slidu asināšana. Savukārt tiem slidotājiem, kas uz ledus nejūtās pilnīgi droši ir iespēja izmantot slidošanas balstus – slidošanas stieņus, slidošanas balstus roņus Bobijus un krāsainos lāčus. Slidošanas balsti pieejami bez maksas, savukārt ķiveri uz slidošanu iespējams iznomāt par 1 EUR.

Publisko slidošanu laikos ledus nomas maksa 3 EUR no personas, bet slidu noma 2 EUR. Publiskajā slidošanā var slidot arī ar savām slidām.

Janvāra pēdējā nedēļas nogalē būs pieejami vairāki publisko slidošanu laiki:

Sestdien, 30. janvārī:
9:30: Publiskā slidošana ar nūjām
10:45: Publiskā slidošana
13:30: Publiskā slidošana
15:10: Publiskā slidošana
19:35: Publiskā slidošana

Svētdien, 31. janvārī:
10:45: Ģimeņu rīta publiskā slidošana
15:10: Publiskā slidošana
16:30: Publiskā slidošana ar nūjām
19:35: Publiskā slidošana