Jaunumi

Valmieras florbolisti virslīga pirmā apļa pēdējā mājas spēlē tiksies ar FK “Rīga”

Sestdien, 12. novembrī plkst. 17:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā Latvijas florbola virslīgas spēlē FBK "Valmiera" tiksies ar FK "Rīga" florbolistiem.

florbols-latvian-open-47-kopija
Foto: Raivo Sarelainens

FBK "Valmiera" ar 9 punktiem ieņem septīto vietu "Elvi" līgas turnīra tabulā. Pēc lēna sezonas ievada, valmierieši izcīnījuši trīs uzvaras četrās spēlēs, paceļoties no turnīra tabulas apakšdaļas uz septīto pozīciju. Novembrī FBK "Valmiera" aizvadīs turnīra pirmā apļa pēdējās četras spēles. Šo posmu aizvadot veiksmīgi valmieriešiem ir labas izredzes panākt turnīra tabulas labāko četrinieku. Jau šo sestdien, uzvarot spēles pamatlaikā, FBK "Valmiera" ir iespēja pacelties uz turnīra tabulas sesto pozīciju, neatkarīgi no "Rubene" un "Pārgauja" savstarpējās spēles rezultāta. Spēlē pret FK "Rīga" savu šīs sezonas punktu rēķinu centīsies atklāt Mārtiņš Kājiņš, kurš tieši pagājušo sezonu pavadīja īrē šajā Rīgas komandā.

FK "Rīga" deviņās aizvadītās spēlēs ieguvuši 8 punktus, kas dod devīto pozīciju "Elvi" florbola līgas turnīra tabulā. Rīdziniekiem sezonas sākums nav uzskatāms par izdevušos un pēc pirmajām sešām spēlēm komanda bija guvusi tikai divus punktus. No FK "Rīga" galvenā trenera amata oktobra izskaņā atkāpās Jānis Peičs, kura vietā trenera pienākumus pārņēma Mārtiņš Jarohovičs. Jaunā trenera vadībā rīdzinieki izbraukumā spēja pārliecinoši apspēlēt "Rubene" florbolistus.

Valmieriešu uzbrukumā līderis ar 15 punktiem ir Mārtiņš Broks (9+6), bet 13 punktus šajā sezonā sakrājis Ričards Eglītis (6+7). FBK "Valmiera" pamatvārtsargs Agris Rogainis vidēji atvaira 79,4% pretinieku metienu.

FK "Rīga" sastāvā nozīmīgu lomu spēlē bijušie rubenieši Mārtiņš Zelčs (25+2) un Lauris Zaicevs (3+10). Tā pat rezultatīvs ir rīdzinieks Alvis Dāle (10+13). FK "Rīga" komandas vārtos 82,6% metienu atvairījis Māris Ronis, bet Armands Puķītis ticis galā ar 78,3% pretinieku metienu.