Jaunumi

Atzīmēsim Latvijas valsts svētkus Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē

Novembris ir Latvijas patriotiskākais mēnesis, kad visā valstī tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas diena un Lāčplēša diena. Aicinām visus pavadīt svētkus Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur pirmo reizi tiks aizvadīti patriotiskie slidojumi “Ledus SarkanBaltSarkanais”.

img_6427
Foto: Raivo Sarelainens

Vidzemes Olimpiskais centrs būs parūpējies par svētku sajūtu. Īpaši izgaismots sarkanbaltsarkans ledus, simtiem svētku svecīšu un tikai latviešu mūzika sagaida ikvienu slidotāju 11. un 19. novembrī Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē no 20:00 līdz 21:00.

 

11. novembrī pēc Lāpu gājiena gaidām visus slidot gribētājus, lai atzīmētu Lāčplēša dienu uz ledus. Tāpat arī 19. novembrī aicinām atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu sveču gaismā, patriotiskā latviešu mūzikas pavadībā. Uz īpašajiem patriotiskajiem publiskajiem slidojumiem “Ledus SarkanBaltSarkanais” gaidīts tiek ikviens slidot gribētājs. Gan lieli, gan mazi, ģimenes ar bērniem, draugi un radi, valmierieši un pilsētas viesi. Atzīmēsim valsts svētkus patriotiskā gaisotnē, svētku noskaņās izgaismotā ledus hallē.

Tiekamies uz ledus 11. un 19. novembrī no 20:00 līdz 21:00 Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” leduss hallē, lai kopīgi aizvadītu valsts svētkus. Aicinām arī uz citiem publiskās slidošanas pasākumiem, plašāku informāciju meklē ŠEIT.

ledus-plakats