Jaunumi

Spraigā spēlē FBK “Valmiera” svarīga uzvara pār FK “Kurši”

Sestdien ,14. janvārī Vidzemes Olimpiskajā centrā mājas spēli aizvadīja FBK “Valmiera”, kuriem pretī stājās liepājnieki, FK “Kurši”.

Liepājnieki bija ieradušies atspēlēties, jo iepriekšējā tikšanās reizē savās mājās FK “Kurši” piekāpās ar 9:10. Viesiem revanšēties neizdevās un valmierieši svinēja uzvaru ar 8:7 pieveicot liepājniekus. Pirmajā periodā mājinieki parādīja kuri ir Vidzemes OC saimnieki, komanda panākot divu punktu pārsvaru devās pārtraukumā. Pirmais periods noslēdzies ar rezultātu 3:1. Pirmos vārtus mājinieku labā guva Ričards Eglītis, savukārt rezultatīvākais mača spēlētājs, Mārtiņš Broks, panāk divu punktu pārsvaru. Otrā perioda sākumā precīzi spēlē Mārtiņš Broks, gūstot divus vārtus, panākot 5:1. Perioda pusē FK ’’ Kurši’’ centās piedzīt soli tuvāk Valmieras komandai panākot viena punkta deficītu, rezultāts 5:4, bet Gatis Liepiņš ieguva Valmierai sesto golu līdz ar to atraujoties no pretiniekiem ar divu punktu pārsvaru. Otrais periods noslēdzas ar FK ‘’Kuršu’’ atstāšanu iedzinējos. Trešais periods tiek iesākts ar pamatīgu spiedzi, jo pēc Valmieras gūtajiem septītajiem vārtiem, liepājnieki izlīdzina rezultātu uz 7:7, nepilnās divās minūtēs, gūstot trīs vārtus pēc kārtas. Ints Vilks, pēc Ričarda Eglīša piespēles, pieliek punktu spēlei, gūstot uzvaras vārtus. Spēle noslēgusies ar rezultātu 8:7 FBK “Valmiera” labā. Uzvaras vārtu autors Ints Vilks atdzīts par spēles labāko spēlētāju.

FBK "Valmiera" – FK "Kurši" 8:7 (3:1, 3:3, 2:3)

Broks 4 (4+1), Vilks 3 (1+2), Salimiņš 2 (1+1), Eglītis 2 (1+1), Belasovs 2 (0+2), Rogainis 1 (0+1)

Līdz ar to, pēc šīs spraigās spēles FBK "Valmiera", ar 28 izcīnītiem punktiem, paceļas uz "Elvi" florbola līgas turnīra tabulas trešo pozīciju.