Jaunumi

Pasaules Sniega diena Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē

Svētdien, 15. janvārī no plkst. 10:45 līdz 12:15 aicinām pavadīt Pasaules Sniega dienu Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) “Elektrum” ledus hallē.

Visi valmierieši un pilsētas viesi tiek aicināti Pasaules Sniega dienu atzīmēt uz ledus, ģimeņu rītā, VOC “Elektrum” hallē. Mainīgo laikapstākļu dēļ uz sniegu brīvā dabā nevar paļauties, bet ledus arēnā būs vienmēr. Vidzemes Olimpiskais centrs parūpēsies par aktivitātēm uz ledus, sniega dienas atrakcijām un slidošanas šķēršļu trasēm. Ikviens Pasaules Sniega dienas dalībnieks par dalību saņems apliecinājuma rakstu un aproci.

Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega un ledus. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un ledus var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Pasaules Sniega dienas starptautiskais moto: “Explore, Enjoy, Experience.” (Izpēti, Izbaudi, Piedzīvo).

Nāc slidot! Aicinām lielus un mazus, ģimenes ar bērniem pavadīt Pasaules Sniega dienu pie mums, Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē, 15. janvārī no plkst. 10:45 līdz 12:15.