Jaunumi

Šovasar norisināsies četras “Piedzīvojumu virpulī” aktīvās atpūtas nometnes bērniem

Šajā vasarā SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" organizē bērnu un jauniešu nometnes aktīvā dzīvesveida piekopšanai "Piedzīvojumu virpulī". Visas vasaras garumā ir paredzētas kopumā četras nometnes, kuru norises vieta nemainīgi būs J.Daliņa stadiona teritorija. Apmeklējot nometni, bērniem būs iespēja sportojot un aktīvi pavadot laiku, izbaudīt vasaru un atpūsties.

2013-08-13_p8090332

Lai veicinātu bērnu interesi un izpratni par sportisku dzīvesveidu, Vidzemes Olimpiskais centrs aicina bērnu vecākus pieteikt savas atvases aktīvās atpūtas nometnēm "Piedzīvojumu virpulī", kuras norisināsies gan jūlijā, gan augustā. Nometnes ir paredzētas zēniem un meitenēm vecumā no 7-13 gadiem. Bērni arī šogad sportos un izglītosies vairākkārtējās olimpisko spēļu dalībnieces Jolantas Dukures vadībā.

Kā allaž, nometnes rīkotāji ir padomājuši par to lai bērniem tiktu piedāvāta pēc iespējas daudzpusīgākā programma ar izklaidējošu saturu. Organizatoru galvenais mērķis ir bērniem sniegt pozitīvo emociju lādiņu un jaunas zināšanas par sportu. Nometnes darbība notiks vairākās Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienībās: Jāņa Daliņa stadionā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, SPA centrā un Vidzemes Olimpiskā centra sporta kompleksā.

Dalībniekiem būs iespējams izmēģināt dažādas interaktīvas aktivitātes, satikt Latvijā pazīstamas personības kā arī piedalīties sporta spēlēs un aktivitātēs.

Kopumā ir paredzētas četras nometnes, no kurām trīs notiks jūlijā un viena augustā. Pirmā nometne norisināsies no 11.-15. jūlijam, otrā- no 18.-22. jūlijam, trešā- no 25-29. jūlijam, bet noslēdzošā nometne sāksies 1. augustā ar noslēgumu 5. augustā.

Lai nometnei pieteiktos, zvanīt pa telefonu +371 29110057 vai rakstīt uz e-pastu anita.upeniece@voc.lv, norādot bērna vārdus, uzvārdu, vecumu un kontaktpersonas telefonu.