Jaunumi

Piektdien fināls atgriežas Valmierā, tribīnēs jāvalda zaļai un baltai krāsai

Piektdien, 27. maijā plkst. 19:30 Vidzemes Olimpiskā centra universālajā sporta spēļu zālē norisināsies "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas finālsērijas piektā spēle, kurā "Valmiera/ORDO" cīnīsies ar Latvijas čempionvienību "VEF Rīga". Līdzjutēji aicināti ierasties zaļas un baltas krāsas apģērbā, lai radītu lielisku atmosfēru.

27109222201_c65b2607ce_o
Foto: Edgars Vaivads

Pēc nospēlētām četrām spēlēm sērijas rezultāts ir kaujinieciski neizšķirts 2-2. Pirmo sērijas spēli uzvarēja "VEF Rīga" komanda, bet "Valmiera/ORDO" atbildēja ar divām uzvarām, pārņemot vadību sērijā. Fināla ceturtajā mačā veiksme nostājās "VEF Rīga" pusē un pēc aizvadītiem četriem mačiem rezultāts ir neizšķirts. Piektdienas spēlei būs augsta nozīme, jo mača uzvarētās nokļūs vienas uzvaras attālumā līdz Latvijas čempiontitulam.

"Valmiera/ORDO" līdzjutēji ir komandas sestais spēlētājs gan spēlēs Vidzemes Olimpiskajā centrā, gan izbraukuma mačos Rīgā. Arī "Arēnā Rīga" tribīnēs pārliecinoši dominēja Valmieras atbalstītāji. Lai radītu vēl spēcīgāku atmosfēru tribīnēs, visi spēles apmeklētāji aicināti ierasties zaļas un baltas krāsas apģērbā.

"Valmiera/ORDO" basketbolisti aizvada vēsturisku sezonu. Komanda pirmo reiz iekļuva Baltijas Basketbola līgas pusfinālā, uzvarēja Latvijas čempionāta regulārajā sezonā un iekļuva Latvijas Basketbola līgas finālā, kur pirmo reiz cīnās par zelta medaļām nacionālajā čempionātā. Līdz šim Valmieras basketbola augstākais sasniegums bija trīs bronzas medaļas 2003., 2005. un 2013. gadā, bet šosezon jau garantētas vismaz sudraba medaļas.

1280x720_27mai