Jaunumi

SIA Tehauto – Valsts Prezidenta balvas oficiālais auto partneris

No 10. līdz 11. jūnijam Valmierā, norisināsies Vidzemes Olimpiskā centra organizētās, lielākās vieglatlētikas sacensības Baltijā – Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā. Arī šogad par sadarbības partneri ir kļuvis Vidzemes lielākais autosalons un serviss SIA Tehauto – automarku KIA, Renault, Dacia un Ford oficiālais pārstāvis.

Didzis Skrodelis aicina apmeklēt Valsts Prezidenta balvu vieglatlētikā
Didzis Skrodelis aicina apmeklēt Valsts Prezidenta balvu vieglatlētikā

Šogad Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā kopumā norisināsies 22.reizi, kā arī piekto reizi tās notiks Baltijas valstu mačsacīkšu formātā. Šīs gada sacensības būs īpašas arī ar plašo pārstāvniecību no Baltkrievijas sportistu puses.
Tāpat kā iepriekšējās divās Prezidenta balvas izcīņās, arī šogad, par sacensību auto sponsoru ir kļuvis SIA Tehauto. Valsts Prezidenta balvai piešķirtā KIA Soul automašīna paredzēta dažādu organizatorisku darbu veikšanai, kas palīdzēs nodrošināt veiksmīgu sacensību norisi.

SIA Tehauto valdes priekšsēdētājs Didzis Skrodelis: "Oficiālais KIA Motors pārstāvis Latvijā, SIA Tehauto, tradicionāli ir lielāko vieglatlētikas sacensību Baltijā "Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā" auto partneris. Lepojamies, ka šīs nozīmīgās sacensības notiek mūsu skaistajā pilsētā Valmierā, kā arī, ļoti ceram uz Latvijas sportistu augstajiem rezultātiem."

Vidzemes lielākais autosalons un serviss SIA Tehauto atrodas Valmierā, Rīgas ielā 103. SIA Tehauto darbības sfēras ir jaunu auto tirdzniecība, autoserviss un auto noma. SIA Tehauto ir oficiālais pārstāvis KIA Motors, Renault, Dacia un Ford automašīnām.