Jaunumi Ziņu arhīvs

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas handbola izlases spēli pret Baltkrieviju

"Biļešu serviss" uzsācis biļešu iepriekšpārdošanu uz 2017. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra izšķirošo play-off spēli starp Latvijas un Baltkrievijas izlasēm, kas 15. jūnijā norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā.

IMG_0017
Foto: Edgars Vaivads

Izšķirošā cīņa par iekļūšanu pasaules čempionātā starp Latvijas un Baltkrievijas handbola izlasēm norisināsies 15. jūnijā, plkst. 19:35, Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā. Biļetes cena – 6 eiro, bet bērniem līdz septiņu gadu vecumam bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Vidzemes Olimpiskā centra kasē biļetes uz spēli varēs iegādāties pusotru stundu līdz to sākumam (no plkst. 18:00).

Pēc uzvaras savā kvalifikācijas grupā šī gada janvārī Latvijas vīriešu handbola izlasei galvenā trenera Uģa Vikštrema vadībā atlicis pēdējais solis pretī pasaules čempionātam, kas 2017. gada sākumā notiks Francijā. Lai to paveiktu, kvalifikācijas turnīra otrās fāzes izslēgšanas kārtā divu spēļu summā jāpieveic Baltkrievija. Pirmā spēle 12. jūnijā notiks Minskā, bet otrā un izšķirošā spēle notiks tieši savā laukumā, tāpēc līdzjutēju atbalsts būs ļoti svarīgs.

Līdz šim Latvijas handbola valstsvienībai ne reizi nav izdevies sasniegt Eiropas un pasaules čempionātu finālturnīrus, tāpēc 15. jūnijā mūsu handbolistiem ir vēsturiska iespēja ierakstīt sevi Latvijas handbola un arī sporta vēsturē! Latvijas izlases treneri apņēmušies sapulcēt spēcīgāko sastāvu, ieskaitot Vācijas Bundeslīgā spēlējošos Aivi Jurdžu un Evaru Klešniku, EHF Čempionu līgas dalībnieku Daini Krištopānu un citus.

"Mums ir lieliska iespēja Latvijas handbola vēsturē pāršķirt jaunu lappusi, kā jau mēs to pāris reizes esam izdarījuši, piemēram, noslēdzot kvalifikācijas grupu turnīru bez zaudējumiem. Pirms tam tas vēl nekad nebija izdevies. Lai mēs piepildītu savu sapni, šajās jūnija dienās mums visam jāsakrīt. Mērķis noteikti ir iekļūt pasaules čempionātā, un savādāk nemaz nevar būt. Mums jāizmanto šī izdevība, jo nevar zināt, kad vēl tāda būs. Mēs esam gatavi sensācijai," pirms izšķirošajām cīņām uzsver Latvijas izlases galvenais treneris Uģis Vikštrems.

Latvijas hanbola valstsvienība janvārī Valmierā aizvadīja divas Pasaules čempionāta kvalifikācijas spēles. 10. janvārī Latvijas hanbolisti izrēķinājās ar Kipras izlasi, sagraujot pretiniekus ar rezultātu 34:17. Kvalifikācijas grupas izšķirošajā cīņā Latvijas komandas uzvaru pār Ukrainas valstsvienību pēdējās sekundēs izrāva Artis Kurmēns, panākot 22:21 un nodrošinot uzvaru apakšgrupā.

Biļetes uz 15. jūnija spēli var iegādāties "Biļešu serviss".