Jaunumi Zelta Ripa

Sākas skolēnu hokeja turnīra “Zelta Ripa” trešā sezona

Jau trešo gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu organizē hokeja turnīru skolēniem “Zelta Ripa”.

Bērnu hokeja turnīrs, kurā startē 2006. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki, pirmās spēles tiks aizvadītas 2. martā. Hokeja turnīrā startēs 12. komandas no Raunas, Pāles, Apes, Vijciema, Strenčiem, Matīšiem, Mālpils, Rencēniem, Cēsīm un Valmieras. Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīs spēli katra komanda ar katru. Pirmās apakšgrupu spēles uzsāks astoņas komandas: Valmieras sākumskolas, Rencēnu, Pāles, Valmieras Viestura vidusskolas, Raunas vidusskolas, Cēsu 2. pamatskolas, Mālpils un Matīšu skolēnu komandas.

2. marta spēles.

A. grupa

Valmieras sākumskola – Rencēni    Valmieras sākumskola – Pāle
Pāles pamatskola – Valmieras Viestura vidusskola      Rencēni – Valmieras Viestura vidusskola

 

B. grupa

Raunas vidusskola – Cēsu 2. pamatskola    Raunas vidusskolas – Matīši
Mālpils – Matīši    Mālpils – Cēsu 2. pamatskola

 

 

Hokeja turnīrs “Zelta ripa” paredzēts skolēniem, kuri netrenējas hokejā. Hokeja turnīra „Zelta ripa” mērķis ir popularizēt un attīstīt bērnu hokeju Vidzemē, noskaidrojot reģiona labāko skolu komandu. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošinās bērnus ar pilnu hokeja ekipējumu (t.s. nūjas), kā arī izskaidros turnīra dalībniekiem spēles noteikumus un nodrošinās turnīru ar tiesnešiem. Lai turnīra norise būtu godīga, „Zelta ripa” sacensībās nedrīkstēs piedalīties sporta skolu un hokeja klubu audzēkņi, kas trenējas specializētajās hokeja programmās.

Turnīra nolikumu meklē ŠEIT