Jaunumi Zelta Ripa

Sākas pieteikšanās bērnu hokeja turnīram “Zelta ripa”

Jau tradicionāli Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies skolēnu hokeja turnīrs “Zelta ripa”. Turnīrā aicinātas pieteikties skolu komandas Vidzemes reģiona skolām.

No 6. februāra aicinām pieteikties uz hokeja turnīru “Zelta ripa”, kas paredzēts skolēniem, kuri netrenējas hokejā. Hokeja turnīra „Zelta ripa” mērķis ir popularizēt un attīstīt bērnu hokeju Vidzemē, noskaidrojot reģiona labāko skolu komandu. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošinās bērnus ar pilnu hokeja ekipējumu (t.s. nūjas), kā arī izskaidros turnīra dalībniekiem spēles noteikumus un nodrošinās turnīru ar tiesnešiem. Katrā komandā jāpiesaka minimums 10 laukuma spēlētāji, kuri dzimuši laikā no 2006. līdz 2008. gadam, spēles risināsies bez vārtsargiem.  Lai turnīra norise būtu godīga, „Zelta ripa” sacensībās nedrīkstēs piedalīties sporta skolu un hokeja klubu audzēkņi, kas trenējas specializētajās hokeja programmās.

Šogad priekšsacīkstes sāksies no 27. februāra. Skolēnu komandas sacentīsies divās apakšgrupās, līdz nonāks līdz finālsacensībām, kurās tad arī tiks noskaidrota labākā hokeja turnīra “Zelta ripa” bērnu komanda. Finālsacensības paredzētas no 23. marta. Turnīra izspēles formāts tiks precizēts pēc pieteikumu saņemšanas.

Pieteikumi jāiesūta līdz 20.februārim uz  janis.lauris@voc.lv. Plašāka informācija pa tel.: 29111097

Turnīra nolikumu meklē ŠEIT