Jaunumi

Paldies par maģiskajām sajūtām!

Sestdien, 7. maijā Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā pirmo reiz norisinājās "Maģisko sajūtu nakts". Pasākuma organizatori SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" vēlas teikt "Paldies!" sadarbības partneriem par veiksmīgu svētku norisi.

IMG_6197-
Foto: Edgars Vaivads

"Maģisko sajūtu nakts" izraisīja lielu apmeklētāju interesi, pulcējot piecus tūkstošus interesentu. Svētki nebūtu bijuši iespējami bez sadarbības partneriem, tādēļ SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" vēlas pateikties Valmieras Viestura vidusskolas tautas teātrim "Sprīdītis" par izrādi "Smaragda pilsētas burvis", Valmieras Mūzikas skolai par muzikantiem kokos, SPA salonam "Līga" par smaržu namiņu un "ironman.lv" par smaržu namiņa izveidi, mākslas "Galerija Laipa" par gleznu izstādi, kā arī ziedu salonam "Rēzija" un "A.M. Dizains" par vizuālo noformējumu. Tāpat paldies "Vidzemes laivas" par laivām. Paldies arī pārējiem sadarbības partneriem, kas palīdzēja veidot "Maģisko sajūtu nakti". Tā pat pasakāmies brīvprātīgajiem, kuri piedalījās pasākuma norisē.

Gaujas stāvajos krastos "Maģisko sajūtu nakts" norisinājās pirmo reiz. Notikuma apmeklētāji varēja izbaudīt krāsu, garšu, smaržas un sajūtu simfoniju. Kopā pavadītais laiks radījis pozitīvas emocijas un devis jauniegūtu enerģiju. Vasaras laikā Gaujas stāvajos krastos apmeklētāji tiek gaidīti Sajūtu parka baskāju takā un piedzīvojumu takā kokos, kas noslēdzas ar pārbraucienu pār Gauju. 

"Maģisko sajūtu nakts" FOTO

Paldies visiem iesaistītajiem!
SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs"