Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

Maugļa piedzīvojumi “Maģisko sajūtu naktī”

Tas brīdis teju jau klāt. Gaismas stari Gaujas krastos, muzikanti kokos, latvju dabas garša, maģiskās meža fejas, sapņu burātājs, pasaules un Latvijas klasikas hīti uz dabas skatuves, dažādu mūzikas instrumentu un skaistu meiteņu balss apvienojums, dzeja uz ūdens un aizraujoši “Maugļa” piedzīvojumi. Tas viss un vēl vairāk Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākumā “Maģisko sajūtu nakts”. Kā svētkiem ierasts, vakara noslēgumā grandioza uguņošana.

Valmieras Viestura vidusskolas, tautas teātris “Sprīdītis” aicinās sekot līdz aizraujošajiem “Maugļa” piedzīvojumiem. Sajūtu parkā, meža ielokā, improvizētā teātra skatuvē lieli un mazi varēs sekot līdz Maugļa vētrainajai dzīvei, kā zvērādās ietīts, mežā atstāts zīdainis izaud džungļos un mācās dzīvot pēc to likumiem. “Maģisko sajūtu nakts” gaismas pielietajā mežā sastapsiet arī draudzīgo lāci Balu un labestīgo panteru tēviņu Bagiru. Kā arī viltīgo čūsku, šakāļu un mērkaķus, kas Maugļa piedzīvojumus padara saspīlējumiem bagātākus. Kā norāda paši aktieri un izrādes režisors Roberts Segliņš, šī izrāde ir par dzīvi kopumā, par savstarpējo uzticību un attiecībām. Kaut arī jaunieši izrādē spēlē dzīvniekus, visas viņu darbības un uzvedība ir pielīdzināma sabiedrībai un tās uzvedībai. Aicinām izbaudīt aizrautīgos Maugļa piedzīvojumus, dzīvnieku spēli dabā.

“Maugļa” piedzīvojumi un visas maģiskās sajūtas jau rīt no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā.

Pasākuma norises vietā būs vairāki stāvlaukumi, kur bez maksas novietot savus auto. Taču valmieriešus aicinām ierasties kājām.

“Maģisko sajūtu nakti” atbalsta “Valmieras pilsētas pašvaldība”, ziedu salons “Rēzija”, Valmieras mūzikas skola, mākslas galerija “Laipa”, Valmieras Viestura vidusskola, deju studija “Kustību bāze”, “Vidzemes laivas”. Pasākumu organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”.