Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

Latvju garša “Maģisko sajūtu naktī”

Jau rīt Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”. Ikvienu pasākuma apmeklētāju sagaida tūkstošiem sveču liesmu, gaismas un skaņas spēle dabā, īstena latvju garša, dzeja uz ūdens un muzikāls baudījums. Vakara noslēgumā grandioza uguņošana.

Foto: Roberts Āboltiņš

Dabas garšu būs iespēja izgaršot ikvienam apmeklētājam. Garšas pasaulē ievedīs divi, Latvijā atdzīti pavāri. Šefpavārs, latvju garšas pazinējs “Valtera restorāns” dibinātājs Valters Zirdziņš. Valters pasākuma apmeklētājus cienās ar spēcinošu, no dabas veltēm gādātu, Gaujas apkārtnei raksturīgu dzērienu. Valmiermuižas vēstniecības Rīgā šefpavārs, dabas produktu gardēdis un zinātājs, Eiropas gastronomijas reģiona vēstnesis Dzintars Kristovskis parūpēsies par īpašu kārumu apmeklētājiem. "Maģisko sajūtu nakts" ir viens no Eiropas Gastronomijas reģiona 2017.gada programmas pasākumiem Rīgas -Gaujas reģionā, kurš ieguvis titulu “Eiropas gastronomijas reģions”. Tam radīts īpašs arī koncepts “Ar dabu šķīvī “.

Kā arī pasākuma teritorijā būs iespējams iegādāties dažnedažādākus gardumus. Daliņu pludmalē atradīsiet gardo Naukšēnu mājas vīnu un siera uzkodas, kā arī siltās uzkodas un sildošos dzērienus. Pie lielās liepas par gardām franču pankūkām gādās “Māsas pie pannām”. Ceļā no Gaujas stāvajiem krastiem uz Daliņu pludmali aicinām nogaršot veselīgās sulas, smūtijus un sātīgas augļu pankūkas. Mūsu draugi no “Valdeko” rūpēsies par tradicionālo balzāmiņu siltumam un gardām uzkodām visa vakara garumā.

Visas maģiskās sajūtas jau rīt no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā.

Pasākuma norises vietā būs vairāki stāvlaukumi, kur bez maksas novietot savus auto. Taču valmieriešus aicinām ierasties kājām.

“Maģisko sajūtu nakti” atbalsta “Valmieras pilsētas pašvaldība”, ziedu salons “Rēzija”, Valmieras mūzikas skola, mākslas galerija “Laipa”, Valmieras Viestura vidusskola, deju studija “Kustību bāze”, “Vidzemes laivas”. Pasākumu organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”.