Jaunumi

Lieldienās veiksmīgi aizvadītas “WOLMAR Spring Cup 2023” daiļslidošanas sacensības

No 7. aprīļa līdz 9. aprīlim Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās starptautiskas daiļslidošanas sacensības “WOLMAR Spring Cup 2023”

Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki no 6 valstīm – Latvijas, Francijas, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Itālijas. Savā starpā dalībnieki cīnījās vairākās klasēs – Chicks B, Pre-Chicks, Juniori, Advanced Novice, Cubs B, Springs B, Basic Novice, Intermediate Novice, tajās iekļaujot gan īsās programmas, gan brīvos slidojumus.  

Visvairāk medaļas tika izdalītas tieši mūsējiem daiļslidotājiem no Latvijas, taču dažās grupās visspēcīgākie dalībnieki bija arī no Lietuvas.

Pateicamies par pasākuma atbalstīšanu un sadarbību Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras Sporta skolai, kā arī sakām lielu paldies par balvu fondu Līga Nature SPA, Daniela Rotas, Livonia, un par vizuālo noformējumu  Stādu placis Valmiera  Līgas Floristika

Valmieras Olimpiskais centrs lepojas, ka Latvijas Slidošanas organizācija (LSA) jau otro gadu pēc kārtas sacensības organizē tieši pie mums!

 

Vairāk informāciju par sacensību rezultātiem meklē:

http://www.kristalice.lv/Results/WolmarSpringCup2023Interclub/