Ledus halle

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/01_Ledus_halle-kopija-800x400.jpg

Valmieras Olimpiskā centra ledus halle ir vienīgā slēgta tipa slidotava Ziemeļvidemē. Ledus hallē norisinās Valmieras sporta skolas hokeja un daiļslidošanas grupu treniņi un sacensības. Slidošanu iemīļojuši Valmieras iedzīvotāji, kas aktīvi apmeklē publiskās slidošanas, bet Rīgas "Dinamo" šeit aizvada savu vasaras treniņnometni.

Miks Lipsbergs

✉️ miks.lipsbergs@voc.lv
📞 +371 25505389
Valmieras Olimpiskā centra ledus halle
Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201

NOSLODZE / IZCENOJUMI

Par hokeju treniņu iespējām bērniem uzzini Valmieras Bērnu sporta skolā

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/01_publiska_slidosana-400x280.jpg
Publiskā slidošana

Valmierieši labprāt brīvo laiku pavada aktīvi, izmantojot iespēju slidot. Ledus hallē norisinās tematiskie pasākumi "Disko uz ledus" ietvaros un "Ģimeņu rītu" slidojumos. Publisko slidošanu laiki atrodami NOSLODZĒ.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/02_vidzemes_cempionats-400x280.jpg
Vidzemes čempionāts hokejā

Jau vairāk kā desmit gadus ledus hallē norisinās Vidzemes čempionāts hokejā, kas katru sezomu pulcē vairāk kā 20 amatieru hokeja komandas no visas Vidzemes. Čempionāta spēles un statistika: VOCHOKEJS.LV

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/03_slidot_apmaciba-400x280.jpg
Slidotapmācība

Sadarbībā ar Valmieras pilsētas un Kocēnu novada pašvaldībām ledus hallē tiek realizēta skolēnu slidotapmācības programma, kas atīsta bērnu slidotprasmi, veiklību un koordināciju. Programma tiek piedāvāta arī citām Vidzemes novadu skolām.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/04_dailslidosana-400x280.jpg
Daiļslidošana

Ledus hallē tiek realizēta Valmieras sporta skolas interešu izglītības programa - daiļslidošana. Šis ir graciozākais un elegantākais sporta veids ziemas Olimpisko spēļu programmā.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/05_ledus_gladiatori-400x280.jpg
Ledus gladiatori

"Ledus gladiatori" ir lielākās skolu slidošanas sacensības Latvijā. Sacensības jau kopš 2012. gada pulcē 4.-8. klašu komandas. Dalībnieku skaits ar katru sezonu kļūst aizvien lielāks, šobrīd pārsniedzot 1000 sacensību dalībniekus. Vairāk: LEDUS GLADIATORI

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/06_zelta_ripa-400x280.jpg
Zelta ripa

Sacensības "Zelta ripa" ir pirmā iespēja sākumskolas vecuma bērniem izmēģināt savus spēkus hokejā. Valmieras Olimpiskais centrs nodrošina skolniekiem hokeja ekipējumu, sperot pirmos soļus aizraujošajā spēlē.