Ledus halle

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/DSC_0579-scaled-800x400.jpg

Valmieras Olimpiskā centra ledus halle ir vienīgā slēgta tipa slidotava Ziemeļvidemē. Ledus hallē norisinās Valmieras sporta skolas hokeja un daiļslidošanas grupu treniņi un sacensības. Slidošanu iemīļojuši Valmieras iedzīvotāji, kas aktīvi apmeklē publiskās slidošanas, bet Rīgas "Dinamo" šeit aizvada savu vasaras treniņnometni.

INFORMĀCIJA:
sportahalle@voc.lv
📞 +371 20021004
Valmieras Olimpiskā centra ledus halle
Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201

NOSLODZE / IZCENOJUMI

Par hokeju treniņu iespējām bērniem uzzini Valmieras Sporta skolā

Zigmunds Ezergailis

✉️ zigmunds.ezergailis@voc.lv
📞+371 26100227

publiska_slidosana_valmieras_oc
Publiskā slidošana

Publiskā slidošana katru nedēļas nogali! Pieteikšanos meklē "REĢISTRĀCIJA PUBLISKAJAI SLIDOŠANAI".

hokejs_valmieras_oc
Vidzemes čempionāts hokejā

Jau vairāk kā desmit gadus ledus hallē norisinās Vidzemes čempionāts hokejā, kas katru sezomu pulcē vairāk kā 20 amatieru hokeja komandas no visas Vidzemes. Čempionāta spēles un statistika: VOCHOKEJS.LV

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/Ledus-gladiatori-ir-forsi-scaled-400x280.jpg
Slidotapmācība

Sadarbībā ar Valmieras pilsētas un Kocēnu novada pašvaldībām ledus hallē tiek realizēta skolēnu slidotapmācības programma, kas atīsta bērnu slidotprasmi, veiklību un koordināciju. Programma tiek piedāvāta arī citām Vidzemes novadu skolām. Tāpat iespējama slidotapmācība arī citiem interesentiem pie sertificētām trenerēm, Ances un Baibas Frindēm. Šie treniņi ir bez vecuma ierobežojuma, grupās līdz 5 cilvēkiem. Katru sestdienu plkst. 19:00

dailslidosana_valmieras_oc
Daiļslidošana

Ledus hallē tiek realizēta Valmieras sporta skolas interešu izglītības programa - daiļslidošana. Šis ir graciozākais un elegantākais sporta veids ziemas Olimpisko spēļu programmā.

ledus_gladiatori
Ledus gladiatori

"Ledus gladiatori" ir lielākās skolu slidošanas sacensības Latvijā. Sacensības jau kopš 2012. gada pulcē 4.-8. klašu komandas. Dalībnieku skaits ar katru sezonu kļūst aizvien lielāks, šobrīd pārsniedzot 1000 sacensību dalībniekus.

zelta_ripa_2019
Zelta ripa

Sacensības "Zelta ripa" ir pirmā iespēja sākumskolas vecuma bērniem izmēģināt savus spēkus hokejā. Valmieras Olimpiskais centrs nodrošina skolniekiem hokeja ekipējumu, sperot pirmos soļus aizraujošajā spēlē.