Jaunumi

Jūlijā Sajūtu parkā – Stāstu vakari, Sniega diena un pankūkas!

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli – ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

26. jūlijā, pulksten 18.00, ikviens ir aicināts uz zīmēšanu ar ogli, kopā ar pasniedzēju Inesi Andersoni. Zīmēšanā iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

Valmieras Pilsētas svētki atzīmēti tiks arī Sajūtu Parkā! To laikā, 28. jūlijā, sākot no 12.00 līdz 16.00, notiks Sniega diena, kad Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. Pēc baso pēdu izaicinājuma, par vēdera priekiem parūpēsies “Māsas pie pannām”, kas uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

Arī jūlijā, turpinot sadarbību ar “Valmiermuižas stalli”, tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem un ponijiem Sajūtu parka teritorijā. Izjādes norisinās katru ceturtdienu, pulksten 18.00.

Asāku sajūtu cienītājiem, katru dienu ir iespēja izbaudīt Taku kokos – pastaigu koku galotnēs ar 4 nobraucieniem no viena Gaujas krasta uz otru, kas kopā veido 692 metru garu lidojumu pār gleznaino upi. Tos, kuriem tuvākas mierīgākas un relaksējošākas izklaides, aicinām izbaudīt 2 kilometrus garo Baskāju taku, kas veidota no dabas un veiklības elementiem. Lai izbaudītu takas – būsiet gaidīti katru darba dienu, sākot no 9.00 – 19.00. Īpaši draudzīgas cenas piedāvājumā darba dienās, laikā no 9.00 līdz 12.00.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!