Jaunumi Piedzīvojumu virpulī

Bērnu vasaras nometnē “Piedzīvojumu virpulī” viesojās “Kids Athletics”

No 9. līdz 13. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinās sportiski radošā vasaras nometne bērniem “Piedzīvojumu virpulī”.

Ceturtdien, 12. jūlijā pie nometnes dalībniekiem viesojās Latvijas vieglatlētika savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs ar “Kids Athletics”. Dmitrijs kopā ar nometnes dalībniekiem piedalījās dažādās vieglatlētikas aktivitātēs un mācīja bērniem vieglatlētikas pamatus. Dažādas aktivitātes ļāva jauniešiem atklāt un izprast vieglatlētikas pamata disciplīnas – skriešanu, lēkšanu un mešanu. “Bērnu vieglatlētikas” aktivitāšu un spēļu elementi veicina bērnu vispārējo fizisko attīstību. Nometnes palīgu vadībā un Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretāra vadībā, nometnes bērniem bija iespēja piedalīties dažādos šķēršļu skrējienos, mest bērniem paredzētus šķēpus un diskus, grūst lodi un veikt dažādus citus interesantus uzdevumus.

Bērnu nometne norisināsies vēl šodien un jau jaunnedēļ starts tiks dots otrajai šīs vasaras nometnei “Piedzīvojumu virpulī”. Aizraujošos vasaras piedzīvojumus bērniem organizē VOC radošā komanda.