Jaunumi

Aizvadītas bērnu nometnes “Piedzīvojumu virpulī”

Noslēgušās aizraujošas bērnu vasaras nometnes “Piedzīvojumu virpulī”. No 10. līdz 14. norisinājās nometne jaunākiem bērniem un no 17. līdz 21. jūlijam vecākiem bērniem.

Aktīvās atpūtas nometne norisinājās Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē no pirmdienas līdz piektdienai laikā no deviņiem līdz pieciem. Teju sešdesmit bērniem divu nedēļu garumā bija iespēja iepazīt dažādus sporta veidus, aktīvi pavadīt laiku un apgūt daudz jauna. Šogad par nometnes tēmu tika izvēlēts ūdens, tādēļ bērniem bija iespēja apgūt dažādus ūdens sporta veidus, atkārtot par drošību uz ūdens un gūt zināšanas par pašu ūdeni. Bērniem tika sniegta lieliska iespēja spert pirmos soļus SUP ūdens sportā. Sadarbībā ar “Vidzemes laivas” uz bērnu nometni tika atvesti SUP dēļi, ar kuriem nometnes dalībniekiem bija iespēja peldēt pa Gauju, tādējādi iepazīstot plašo ūdens sporta pasauli. Lietainākajās vasaras dienās bērni devās uz Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka baseinu, kur nodevās ūdens priekiem iekštelpās. Bērni visas nometnes apguva dažādus radošus rokdarbus.

Bērnu nometnē “Piedzīvojumu virpulī” tās dalībnieki pavadīja ik dienu aizraujoties ar dažādām aktivitātēm. Daliņu pludmalē bērni apguva pludmales tenisu un volejbolu. Stadionā piedalījās dažādās aktivitātēs, stafetēs. Vingroja kopā ar Valmieras “Spēka pasaules” treneri Gintu Kalniņu.

Nometnes "Piedzīvojumu virpulī" organizē biedrība "Valmieras sporta klubs" sadarbībā ar SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs". Nometni atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība. Paldies par atbalstu “Augļu serviss”.

Tiekamies 2018. gadā!