Jaunumi

“Zelta ripa” II sezonā startēs 13 komandas

Ar četrām spēlēm 15. martā tiks uzsākta bērnu hokeja turnīra "Zelta ripa" otrā sezona. Šogad sacensībās piedalīsies 13 komandas, kuras pēc izlozes sadalītas divās apakšgrupās.

Zelta_ripa

Bērnu hokeja turnīram "Zelta ripa", kurā startē no 2005. līdz 2007. gadam dzimuši dalībnieki, šogad pieteikušās 13 komandas. Sacensībās startēs komandas no Valmieras sākumskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Mālpils novada vidusskolas, Naukšēnu novada vidusskolas, Strenču novada vidusskolas, Raunas vidusskolas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Pāles pamatskolas un Vijciema pamatskolas.

Sacensību pamatturnīrā komandas sadalītas divās apakšgrupās, pēc kuru rezultātiem tiks noskaidrots vietu sadalījums un fināla dalībkomandas. Izlozes veidā komandas sadalītas A un B apakšgrupās. Tā kā komandu skaits ir nepāra, vienā grupā spēlēs septiņas komandas, bet otrā sešas komandas.

ZR_grupas

Grupu turnīrā apakšgrupu ietvaros katra komanda izspēlēs 1 spēli ar katru apakšgrupas komandu, apļa turnīra veidā. A un B apakšgrupu divas labākās komandas iekļūs "Zelta ripa" finālā, kur grupas pirmā komanda tiksies ar otras grupas otro komandu pusfinālā, bet finālā spēlēs pusfinālu uzvarētāji. Tā pat trešās un ceturtās vietas ieguvēji grupā cīnīsies par 4.-8. vietu, bet piektā un sestā komanda sadalīs vietas 9.-12.

Vijciema pamatskolas komanda startēs ārpus konkurences. Komanda startēs A apakšgrupas turnīrā un pret to izcīnītie punkti skaitīsies turnīra tabulā, tomēr Vijciema komanda nepiedalīsies vietu sadales spēlēs.

ZR_kalendars

"Zelta ripa" turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas 15. martā, kad Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē tiksies B apakšgrupas komandas, bet 17. un 18. martā uz ledus izies "Zelta ripa" A grupas komandas.

Apakšgrupu spēlēs par uzvaru turnīra tabulā tiks piešķirti 2 punkti, par neizšķirtu 1 punkts, bet par zaudējumu 0 punkti. Vietu sadales spēlēs, ja mačs noslēgsies neizšķirti tiks izspēlēts 5 minūšu papildlaiks līdz uzvaras vārtiem.