Jaunumi Ziņu arhīvs

Par bērnu hokeja turnīra “Zelta ripa” uzvarētājiem kļūst Mālpils

7. aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē norisinājās bērnu hokeja turnīrā "Zelta ripa" finālspēles. Otro gadu pēc kārtas par turnīra uzvarētājiem kļuva Mālpils vidusskolas komanda, finālā ar rezultātu 9:4 pārspējot Pāles pamatskolu. Sīvā cīņā trešo vietu izrāva Strenču novada vidusskola.

zelta ripa finali-76 - kopija
Foto: Raivo Sarelainens

Finālsacensību pusfinālos pārliecinošas uzvaras izdevās izcīnīt abu apakšgrupu uzvarētājām Mālpils vidusskolai un Pāles pamatskolai. Finālā mālpilieši guva vairākus ātrus vārtus, kas jau no spēles sākuma ļāva iegūt iniciatīvu. Ar spēles beigu rezultātu 9:4 otro reizi pēc kārtas par "Zelta ripa" uzvarētājkomandu kļuva Mālpils vidusskola. Savukārt cīņa par trešo vietu risinājās saspringti līdz spēles beigām. Strenču novada vidusskola ar rezultātu 5:4 izrāva uzvaru pār Matīšu pamatskolas spēlētājiem, izcīnot trešo vietu un bronzas medaļas.

Spēle par 5. vietu izvērtās par sezonas mazrezultatīvāko maču. Ar rezultātu 1:0 uzvaru spēja izcīnīt Valmieras Pārgaujas sākusmskola, izcīnot 5. vietu, bet 6. vietā turnīru noslēdza Valmieras sākumskolas III komanda. Spēlē par 7. vietu Naukšēnu novada vidusskola ar rezultātu 3:1 apspēlēja Valmieras sākumskolas I komandu.

Vijciema komanda šajā "Zelta ripa" sezonā startēja ārpus kārtas, tādēļ par 9. – 11. vietu cīnījās Valmieras Viestura vidusskola,  Raunas vidusskola un Valmieras sākumskolas 2. komanda. Viesturieši pārliecinoši izcīnīja uzvaras abās spēlēs, nodrošinot devīto vietu. Izšķirošajā spēlē par 10. vietu Valmieras sākumskolas komandai izdevās uzveikt Raunas komandu, atstājot pretieniekus 11. pozīcijā.

Par "Zelta ripa" II sezonas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Mālpils spēlētājs Brendans Fjodorovs, kurš sezonā kopumā guva 43 vārtus, bet viņa komandas biedrs Uvis Strautnieks izcēlās ar 41 vārtu guvumu. Savukārt Pāles uzbrukuma līdere Linda Rulle sezonā izcēlās ar 40 gūtiem vārtiem.

Turnīra noslēguma tabula:

Vieta Komanda

1.

Mālpils vidusskola

2.

Pāles pamatskola

3.

Strenču novada vidusskola

4.

Matīšu pamatskola

5.

Valmieras Pārgaujas sākumskola

6.

Valmieras sākumskola III

7.

Naukšēnu novada vidusskola

8.

Valmieras sākumskola I

9.

Valmieras Viestura vidusskola

10.

Valmieras sākumskola II

11.

Raunas vidusskola

AK

Vijciema pamatskola