Jaunumi

VOC sporta rehabilitācijas personāls apgūst jaunas zināšanas Vācijā

Viens no SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" (VOC) attīstības virzieniem ir sporta rehabilitācija, kas ļautu valmieriešiem un apkārtējo novadu iedzīvotājiem uzlabot dzīves un sportisko aktivitāšu kvalitāti. Divas Vidzemes Olimpiskā centra darbinieces atgriezušās no komandējuma Vācijā, kur iegūtas jaunas zināšanas, kas tiks realizētas VOC sporta rehabilitācijas nodaļas darbībā.

img_6515

Komandējumā uz Vāciju devās VOC fizioterapeite Elīna Mičule-Bikauniece un trenere Aiva Dreimane. GB klīnikā Disburgā (Athletikum Rhein Ruhr) norisinājās mācības kursos "Return to Sport", ko vadīja Maiks Antoniade no "The Movement & Running School" Lielbritānijā. Speciālists strādā ar pasaules labākajiem sportistiem, veicot rehabilitāciju un palīdzot viņiem atgriezties atpakaļ lielajā sportā.

Pateicoties jauniegūtajām zināšanām, Valmieras iedzīvotājiem Vidzemes Olimpiskajā centrā būs iespēja saņemt sporta rehabilitācijas pakalpojumus, kas palīdzēs atlabt pēc gūtām traumām, uzlabojot ikdienas dzīves un sporta aktivitāšu kvalitāti. Tā pat VOC darbinieces iepazinās ar pasaules labākajām sporta tehnoloģijām no HP Cosmos.

img_6517