Jaunumi Ziņu arhīvs

VOC fotoizstāde papildināta ar jaunām fotogrāfijām

Sporta notikumu atspoguļošana mūsdienās nav iedomājama bez sporta fotogrāfu klātbūtnes. Spraigi cīņas momenti, emocijām bagāti mirkļi un uzvaras prieks tiek izsekots ar kameru objektīviem, ķerot mirkļus fotogrāfijās. Vidzemes Olimpiskā centra garais gaitenis papildināts ar pēdējā gada izteiksmīgākajām fotogrāfijām Valmieras sporta dzīvē.

Fotografi_Raivo_Edzīts

Pirmo reiz Vidzemes Olimpiskā centra ģērbtuvju gaitenī fotogrāfijas tika izvietotas 2013. gadā, ļaujot ikvienam Vidzemes Olimpiskā centra apmeklētājam aplūkot attiecīgā gada spilgtākos notikumus Valmieras sporta dzīvē. Foto galerija sniedzās tikai līdz gaiteņa vidum un pērnā gada janvārī galerija tika papildināta ar jaunām bildēm, aizpildot vidu garo eju.

Gada laikā uzņemtas tūkstošiem jaunas Valmieras sporta dzīves fotogrāfijas, iemūžinot svarīgākos sporta notikumus. Šonedēļ laika zoba apbužātās vecākās galerijas bildes aizstātas ar jaunām fotogrāfijām. Redzamo bilžu kolekcija papildināta ar notikumiem no basketbola, futbola, hokeja, vieglatlētikas, daiļslidošanas u.c.

Lielāko daļu jauno fotogrāfiju uzņēmuši divi fotogrāfi, kuri ikdienā ķer mirkļus Vidzemes Olimpsiskajā centrā, Raivo Sarelainens un Edgars Vaivads. Tā pat uz gaiteņa sienām atrodami arī Klāva Vasiļevska foto mirkļi.

Edgars Vaivads ir basketbola kluba "Valmiera/ORDO" štata foto meistars un par sporta mirkļu ķeršanu saka: "Man ļoti patīk bildēt sportu. Tas ir ātrs un dinamisks. Var noķert daudz interesantu fotogrāfiju. Sapnis būtu savas dzīves laika piedzīvot iespēju iemūžināt pasaules mēroga sporta sacensības ka piemēram kādu NHL, NBA spēli vai Olimpiskās spēles."