Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīts pirmais vasaras hokeja turnīra posms

Svētdien, 2. jūlijā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē aizvadīts pirmais Vasaras hokeja turnīrs. Hokeja spēles norisinājās trīs divīzijas un kopumā pulcēja 15 komandas. Prasmju līgā I un II, kā arī Iesācējlīgā tika noskaidrotas labākās komandas.

Kā pirmie uz laukuma cīņā devās Iesācējīgas hokejisti. Uzvaru izcīnīja Zilā komanda ar Elvi Laškovu, Mārtiņu Biezo, Kalvi Krievu un Rūdolfu Bērzkalnu sastāvā, uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Zaļā komanda, kurā spēlēja Endijs Lācis, Edgars Mucenieks, Lenijs Galdiņš, Edvards Toms Kļaviņš un Reinis Vimba. Trešo vietu izcīnīja Melnā komanda ar Tomu Trocki, Albertu Šmitu, Ernestu Kalninu, Oto Māliņu un vienīgo meiteni turnīrā Lindu Rulli. Prasmju līgā II spēcīgākie bija “Profesionāļi” ar Jāni Biezo, Mārtiņu Struku, Sandri Iekļavu, Renāri Kori un Jāni Eisaku. Otro vietu izcīnīja komanda “Zilās žaketes”, kurā spēlēja Juris Nūmants, Reinis Mežkazs, Gints Klāvs, Mārtiņš Suksis un Jānis Līkāns. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās “Vidzeme” ar Danielu Sliku, Jāni Rulli, Ernestu Eglīti, Kristoferu Kariņu un Viesturu Zelču. Uzvaru Prasmju līgā I izcīnīja “Rūjiena”, komandā spēlēja Harijs Šmits, Kristaps Roķis, Kārlis Bucenieks un Rūdolfs Hārdijs Virsis. Otro vietu uzcīnīja “Sisāri” ar Elvi Krūzi, Alekseju Jakovļevu un Tomu Menci sastāvā. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās komanda “Dadži Dadži”, kurā spēlēja Krists Lapiņš, Toms Muzikants, Rūdolfs Bulis un Toms Skujiņš. Pilnus turnīra rezultātus meklē ŠEIT.

Otro gadu Vidzemes Olimpiskais centrs organizē Vasaras hokeja turnīru, lai padarītu hokejistu vasaru aizraujošāku un sportiskām aktivitātēm piepildītāku. Šogad turnīrs norisināsies četras jūlija svētdienas. Spēlētāji tiek sadalīti trijās līgās, Iesācējlīgā, Prasmju līga I un II.

Otrais posms jau šo svētdien, 9. jūlijā. Aicinām pieteikties hokeja entuziastus aizraujošākajam vasaras turnīram. PIESAKIES: janislauris@inbox.lv