Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks starptautiska kausa izcīņa florbolā “EuroFloorball Cup 2017”

No 17. līdz 21. oktobrim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies otrais spēcīgākais Eiropas klubu komandu turnīrs florbolā – “EuroFloorball Cup 2017”.  Kausa izcīņu organizē Starptautiskā Florbola federācija un tajā sacenšas to valstu čempionvienības, kuras pasaules rangā atrodas piektajā vietā un zemāk.

“EuroFloorball” kausa izcīņas spēles norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā, tajā piedalīsies pa sešām vīriešu un sieviešu komandām. Vīriešu komandu turnīrā Latviju pārstāvēs ELVI florbola līgas čempione “Betsafe/Ulbroka”, kā arī mājiniece FBK “Valmiera”, kas pagājušajā sezonā ierindojās 4. vietā. Ar latviešu klubiem cīņā par turnīra galveno trofeju konkurēs “Slevik IBK” (Norvēģija), “EMU SK” (Igaunija) un “Nizhegorodets” (Krievija), kā arī “EuroFloorball Challenge” turnīra uzvarētāja – Budapeštas “Phoenix Fireball” (Ungārija).

Sieviešu turnīrā Latviju pārstāvēs daudzkārtējā čempione “Rubene” (Kocēni) un ELVI florbola līgas sievietēm bronzas medaļniece FK “Ķekava”. Vēl sieviešu komandu turnīrā cīnīsies “SK 98 Pruske” (Slovākija), “Interplastic Olimpia Osowa Gdansk” (Polija), “Nauka-SAFU-NT” (Krievija), kā arī “EuroFloorball Challenge” uzvarētāja “CDE El Valle” (Spānija).

Precīzi spēļu laiki un rezultāti būs pieejami šeit: http://www.floorball.org/pages/EN/EFC-2017

Ieejas maksa pasākumā: 3 eiro (vienas dienas biļete). Biļetes būs iespējams iegādāties Vidzemes Olimpiskajā centrā stundu pirms dienas pirmās spēles.