Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadītas daiļslidošanas sacensības “Valmieras kauss 2017”

Svētdien, 2. aprīlī uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus jaunie daiļslidotāji atrādīja sezonas laikā, treniņos apgūtās prasmes, elementus un programmu.

Sacensības “Valmieras kauss 2017” ir lieliska iespēja jaunajiem daiļslidotājiem atrādīt savas slidošanas prasmes skatītāju un citu daiļslidotāju priekšā. Valmieras bērnu sporta skolas rīkotajās sacensībās piedalījās vairāk kā 30 bērni un jaunieši no Latvijas, Igaunijas un Francijas. Programmu slidojumā sevi vislabāk parādīja VBSS audzēkne Lueta Siliņa, kura savā slidojumā izcīnīja 37,27 punktus. Savu tuvāko sekotāju no Igaunijas daiļslidošanas kluba “Staar”, Kristina Kachkina apsteidza par 5, 89 punktiem.  Elementu slidojumā, jaunākajā dalībnieku grupā, kurā startēja 2012./2013. dzimušie bērni, teicamu slidojumu nodemonstrēja Valmieras bērnu sporta skolas audzēkne Tīna Luīze Frinde.

Jaunie daiļslidotāji sacentās 9 vecumu grupās elementu slidojumos un 15 vecuma grupās programmu slidojumos. Pilni sacensību rezultāti šeit

Līdz ar šīm sacensībām daiļslidošanas sezona Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē noslēgsies. Sakarā ar VOC paplašināšanos un jaunā peldbaseina būvniecību ledus sezona noslēdzas ātrāk, jau pirmajā aprīļa nedēļā.