Jaunumi

Vidzemes Olimpiskais centrs piedzīvo nosaukuma maiņu

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” šķir jaunu nodaļu savā stāstā un turpmāk komunikācijā ar sabiedrību un medijiem tiks izmantots tā publiskais nosaukums, kas turpmāk būs Valmieras Olimpiskais centrs. Jaunais nosaukums stiprinās gan uzņēmuma, gan Valmieras pilsētas kā sporta galvaspilsētas un galamērķa tēlu Latvijā un Baltijā.
Uzņēmuma nosaukuma maiņai paralēli notiks arī uzņēmuma vizuālās identitātes maiņa, kas tiks ieviesta pakāpeniski digitālā vidē un Valmieras Olimpiskā centra struktūrvienībās. Tas turpmāk nodrošinās vēl labāku Valmieras Olimpiskā centra atpazīstamību klientu vidū un veidos vienotu uztveri, un pieredzi par tā sniegtajiem pakalpojumiem.
Jaunā uzņēmuma vizuālā identitāte tika izstrādāta kā Valmieras pilsētas identitātes apakšzīmols. Pozitīvās asociācijas par Valmieras pilsētu vairos Valmieras Olimpiskā centra atpazīstamību un otrādi.
Tāpat nosaukuma maiņa veicinās lokālpatriotismu un iedzīvotāju pašapziņu valmieriešu un topošā Valmieras novada iedzīvotāju vidū. Valmieras Olimpiskais centrs ikdienas līmenī ar savu pakalpojumu klāstu nodrošina dzīves kvalitāti dažādām iedzīvotāju grupām.
Jau pavisam drīz mainīsies arī mājas lapas domēns, kas turpmāk būs www.valmierasoc.lv
Uzņēmuma struktūrā un darbības virzienos nekādas izmaiņas nav notikušas, un tas arī turpmāk darbosies ar mērķi veicināt plašas sporta attīstības iespējas Valmierā un Vidzemes reģionā, radīt kvalitatīvu mācību un treniņu bāzi augsta līmeņa sportistu sagatavošanai dažādos sporta veidos, kā arī veicināt aktīvu dzīvesveidu un iedzīvotāju veselību.
Valmieras Olimpiskā centra kapitāldaļas pieder Valmieras pilsētas pašvaldībai un Latvijas Olimpiskajai komitejai.