Jaunumi

Vidzemes Olimpiskais centrs Karjeras nedēļas atklāšanas pasākumā.

10. oktobrī Valmieras kultūras centrā norisinājās Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums, kurā piedalījās arī Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC). Pasākuma ietvaros Valmieras skolēniem bija iespēja iepazīties ar Valmieras uzņēmumiem.

1-dsc_0503

Foto: Valmieras ziņas

Jaunieši tika sadalīti komandās, kuru mentori bija Valmieras uzņēmumu pārstāvji. Mentori iepazīstināja jauniešus ar uzņēmumu, tā darbību, pamatprincipiem un darba iespējām. Visas komandas piedalījās viktorīnā “Vai tu pazīsti Valmieras uzņēmumus?”, kurā bija jāatbild uz jautājumiem par uzņēmumiem Valmierā un dažādām profesijām. Vidzemes Olimpiskā centra komandā startēja jaunieši no Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras 2. vidusskolas un Valmieras tehnikuma. VOC komandā startēja zinoši jaunieši, kuri spēja atbildēt uz visiem jautājumiem, un dienas noslēgumā veiksmīgi prezentēt Vidzemes Olimpisko centru.

No 10. līdz 14.oktobrim vienlaikus 25 Latvijas pilsētās un novados, tostarp Valmierā, norisināsies Karjeras nedēļa. Šogad Karjeras nedēļas tēma ir “ES BŪŠU darba tirgū”, kas aicina jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu un tā daudzveidību, savukārt Karjeras nedēļas simbols ir karjeras kompass.

Vidzemes Olimpiskais centrs ir lielākais sporta kompleks Vidzemē, kurš šobrī nodrošina vairāk kā 60 darba vietas. VOC kompleksa sastāvā ir galvenā sporta bāzē, kas sevī ietver universālo zāli ar trīs laukumiem, Elektrum ledus halli un mākslīgā seguma futbola laukumu, šobrīd pilnā sparā noriss baseina būvniecība. Kompeksā vēl ietilpst J. Daliņa stadions, SPA centrs, Sajūtu parks un viesnīca Naktsmājas. Vidzemes Olimpiskais centrs organizē un uzņem dažāda mēroga sporta un aktīvās atpūtas pasākumus amatieru un profesionāliem sportistiem.