Jaunumi Ziņu arhīvs

Vidzemes Olimpiskais centrs iegādājas darba galdus ar maināmu augstumu

SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs” rūpējas par darbiniekiem, kuru darba diena tiek pavadīta kabinetā pie datora. Uzņēmuma grāmatvedes un lietvedības sekretāre turpmāk strādās pie galdiem ar elektroniski maināmu augstumu.

Nr_4
Foto: VOC

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā nopietna problēma ikdienas darbā ar datoru ir ilga laika pavadīšana sēdus stāvoklī. Tā kā darbadiena ilgst 8 stundas, darba vide tieši ietekmē gan darbinieku pašsajūtu, gan uzņēmuma mikrovidi kopumā. Speciālisti rekomendē izpildīt dažādus vingrinājumus un regulāri mainīt "darba pozu".

VOC administrācijas kabineta iekārtojums papildināts ar ergonomiskiem darba galdiem ar elektroniski maināmu augstumu. Galdi nodrošina iespēju jebkurā laikā mainīt galda augstumu atbilstoši tā lietotāja ieskatiem – augstums maināms amplitūdā no 70,5 līdz 120,5 cm. Elektriski augstumā regulējami biroja galdi ir veselībai labākais un mūsdienīgākais risinājums ergonomiskas darba vietas iekārtošanā ofisā. Regulācijas diapazons ir pietiekams, lai galdu izmantotu gan sēdus, gan stāvus, gan pussēdus.

Vidzemes Olimpiskā centra universālās sporta spēļu zāles un hokeja halles ēka atklāta 2005. gadā, kļūstot par Valmieras sporta dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Uzņēmumā šobrīd nodarbināti 57 darbinieki.