Jaunumi Piedzīvojumu virpulī

Vidzemes Olimpiskā centra vasaras nometnēs šogad piedalījušies vairāk kā 200 bērni

Jau vairākus gadus Vidzemes Olimpiskā centra komanda vasarā rīko dienas nometnes bērniem, ar mērķi nodrošināt iespēju bērniem jēgpilni un sportiski pavadīt brīvo laiku vasarā. Līdz šim tika rīkotas nometnes “Piedzīvojumu virpulī”, kas katru gadu pulcēja vairākus desmitus bērnu no Valmieras un Vidzemes reģiona. Šogad nometņu sfērā tika pieņemti vairāki jauni izaicinājumi – piedalīties pirmās diasporas nometnes organizēšanā, kā arī ieviest jauna tipa nometnes – mācot bērniem peldēt un drošu uzvedību ūdenī un ūdens tuvumā.

Pieņemtie izaicinājumi vainagojušies panākumiem – visas peldētapmācības nometnes pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, kas apliecina nepieciešamību pēc specializētām, izglītojošām nometnēm, nezaudējot pašu galveno – priekpilnu brīvā laika pavadīšanu! Arī pirmā Vidzemes un ārvalstu latviešu jauniešu nometne “Olimpiskais kvants” vainagojusies panākumiem – to augstu novērtējuši gan paši dalībnieki, gan citas nometnē iesaistītās personas.

Kopumā Vidzemes Olimpiskajā centrā vasaras nometnes 2019.gadā izbaudījuši vairāk kā 200 bērni, neskaitot tos jaunos sportistus, kuri izvēlējās Valmieru un Vidzemes Olimpisko centru par savu vasaras treniņnometņu bāzi.

Nometņu stāsts Vidzemes Olimpiskajā centrā nebeidzas – turpinot sadarbību ar biedrību “Eiropas Latviešu apvienība”, tiek organizēta nometne diasporas un Valmieras jauniešiem, ar ievirzi žurnālistikā un medijpratībā – “Valodas kalve”. Info: http://diasporasnometne.valmiera.lv/programma-valodas-kalve/ 

Tāpat, novērtējot šī gada peldētapmācības nometņu rezultātus, pieņemts lēmums nākamvasar nometņu skaitu paaugstināt, dodot iespēju visiem interesentiem piedalīties nometnē un uzlabot savas peldēšanas prasmes, kā arī iegūt praktiskas zināšanas par drošību uz ūdens un ūdens tuvumā.

Paldies ikvienam 2019.gada nometņu dalībniekam, kurš dalījās savā priekā un enerģijā ar mums!