Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Vidzemes Fitnesa diena 2019 – pasākums visai ģimenei

Sestdien, 26.janvārī no plkst.13:00 līdz 17:00 Vidzemes Olimpiskā centra kompleksā un Valmieras peldbaseina ēkā notiks fitnesa pasākums kustību entuziastiem – Vidzemes fitnesa diena 2019. Pēc viena gada pauzes pasākums atgriežas jaunā līmenī – vienlaicīgi sportiskās aktivitātes norisināsies četrās dažādās norises vietās viena sporta kompleksa ietvaros. Bērniem domātās aktivitātes notiks Sporta veselības centrā un Valmieras peldbaseina mazajos, peldētapmācības peldbaseinos.

 Kāda vecuma bērni drīkst piedalīties Vidzemes fitnesa dienas aktivitātēs?

Tas vecākiem jāizvērtē individuāli. Nodarbības nav paredzētas noteiktam vecumam un ir pielāgojamas, bet noteikti nebūs piemērotas bērniem, kuri vēl nav patstāvīgi. Treneri strādās ar bērniem, bet nav paredzēts, ka treneris strādā kā aukle (piemēram, ja bērns viens nevar apmeklēt labierīcības). Ja bērns piedalīsies aktivitātēs un spēs pats atrast vecākus, kuri atradīsies blakus zālē vai peldbaseinā, laipni lūdzam! Protams, aktivitātēs var piedalīties arī vecāku uzraudzībā.

No cik gadu vecuma bērnam jāiegādājas biļete?

Biļete jāiegādājas bērniem, kuri piedalīsies aktivitātēs. Ja bērns ir tik mazs, ka piedalīsies vien kā līdzjutējs mammai/tētim, biļete nav jāiegādājas. Lūdzam ņemt vērā, ka tādā gadījumā bērns nedrīkst tikt atstāts bez uzraudzības!

Lai forša un ģimeniska, aktīva sestdiena!

Ieejas maksa pasākumā – 10 eiro, bērniem un skolēniem – 5 eiro.

Plašāka informācija par notikumu pieejama https://www.voc.lv/vidzemes-fitnesa-diena/

Vidzemes fitnesa dienu organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, sadarbībā ar Valmieras peldbaseinu, VOC Atlētikas zāli un Sporta Veselības centru. Pasākumu atbalsta: Valmieras sporta klubi Tuff Stuff un Valmiera Fitness, SIA „NAUKŠĒNI”, Augļu serviss, Muesli Graci, Oriflame, Ice power un Fysioline.