Jaunumi

Veiksmīgi aizvadīts “Valmiera Cup 2022” – daiļslidošanas sacensības

Valmieras Olimpiskais centrs aizvadījis sacensības daiļslidošanā Valmieras Kauss 2022

 

Valmierā, Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē pirmo reizi sadarbībā ar Latvijas Slidošanas asociāciju (LSA) no 22. līdz 23. oktobrim norisinājās starptautiskas sacensības daiļslidošanā Valmieras Kauss 2022. Pasākuma norisi atbalstīja Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Olimpiskais centrs un Valmieras Sporta skola.

Sacensībās piedalījās 172 sportisti no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas, kur par godalgotajām vietām sportisti cīnījās gan Senioru, Junioru un Advanced Novice klasēs ar īsās un brīvslidojuma programmu slidojumiem, gan arī pavisam mazie daiļslidotāji, aizvadot pirmās sacensības Elementu B grupā, kā arī citi jaunie daiļslidotāji rādot savu sniegumu citās daiļslidošanas klasēs atbilstošās vecuma grupās.

Šāda līmeņa sacensības Valmierā tika aizvadītas pirmo reizi. Par sacensību veiksmīgo norisi lielu pateicību jāsaka Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras Olimpiskā centra darbiniekiem, Valmieras sporta skolai un bērnu vecākiem, kuri aktīvi iesaistījās, lai sacensības būtu lielisks pasākums gan bērniem, gan vecākiem un treneriem, gan sacensību līdzjutējiem. Vērtējot sacesnību lielo atsaucību un sekmīgo norisi, Valmieras Kauss daiļslidošanā varētu aizsākt tradīciju un kļūt par regulārām Valmieras pilsētā notiekošām daiļslidošanas sacensībām.

Plašāku informāciju par sacensību norisi un dalībniekiem var saņemt:

http://www.skatelatvia.lv

http://www.kristalice.lv/Results/ValmieraCup2022/

Informāciju sagatavoja:
Inese Jesse
Latvijas Slidošanas asociācijas ģenerālsekretāre