Jaunumi

Valmieras peldbaseins sertificēts pēc jaunākajiem starptautiskajiem standartiem

Valmieras jaunuzceltais peldbaseins ir Latvijā pirmais 25 metru peldbaseins, kas ticis sertificēts pēc jaunajām Starptautiskās Peldēšanas federācijas (FINA) prasībām, līdz ar to Valmiera un visa Latvija kopumā iegūst plašākas iespējas rīkot starptautiskas peldēšanas sacensības. Valmieras peldbaseins saņēmis Latvijā pirmo sertifikātu, kas to apliecina.

Latvijas Peldēšanas federācija atzīst, ka ir stājusies spēkā jauna sertificēšanas sistēma un reti kurš no pēdējos desmit gados jaunuzceltajiem peldbaseiniem var tai kvalificēties. Valmieras peldbaseins ir Latvijā vienīgais 25 metru 8 celiņu peldbaseins (ir citi gan 25 metru, gan 50 metru peldbaseini, bet ne 8 celiņu platumā vai sertificēti pēc jaunajām FINA prasībām).

Valmieras peldbaseins atklāšanas dienā no Latvijas Peldēšanas federācijas saņēma Starptautiskās Peldēšanas federācijas (FINA) sertifikātu, kas apliecina, ka Valmieras peldbaseins atbilst standartiem starptautisku peldēšanas sacensību rīkošanai un tajās sasniegto rezultātu atzīšanai. Tādējādi Valmieras peldbaseins ir Latvijā pirmais, šobrīd vienīgais, 25 metru jaunuzceltais peldbaseins kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, kas atbilst šiem starptautiskajiem standartiem.

Valmieras peldbaseina FINA sertifikātu ikviens apmeklētājs var aplūkot Peldbaseina kompleksa administrācijā, Rīgas ielā 91, Valmierā.