Jaunumi

“Valmieras HK/BSS” izcīna uzvaru hokeja turnīrā U-18 komandām “Valmiera Cup 2018”

No 6. līdz 8. aprīlim Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās starptautisks hokeja turnīrs “Valmieras kauss” U-18 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās komanda no Somijas “Nivala Cowboys’01”, kā arī vairākas Latvijas komandas – “Pārdaugava Rīga”, “Liepājas SSS”, “Daugava Rīga” un vietējā komanda – “Valmieras HK/BSS”.

Turnīrā komandas tikās ar katru pretinieku vienu reizi un vietu sadalījums tika noteikts pēc iegūtajiem punktiem. Pirmajā turnīra dienā, sacenšoties “Nivala Cowboys’01” un “Daugava Rīga”, ar rezultātu 6:5 uzvaru izcīnīja “Nivala Cowboys’01”, savukārt otrajā spēlē sīvā cīņā ar Pārdaugava Rīga komandu uzvaru ieguva “Valmieras HK/BSS” (rezultāts 1:0).

Turnīra otrajā dienā tika aizvadītas piecas spēles un trešajā – atlikušās trīs. Visu spēļu rezultāti pieejami šeit: https://www.voc.lv/2018/04/06/valmiera-cup-2018-for-u-18-results-media/

Turnīra kopvērtējumā uzvaru izcīnīja mājinieki “Valmieras HK/BSS”, otrajā vietā – “Pārdaugava Rīga”, trešie – “Liepājas SSS”, ceturtā vieta viesiem no Somijas “Nivala Cowboys’01” un piektā vieta “Daugava Rīga” komandai.

Turnīru organizēja Valmieras hokeja klubs sadarbībā ar SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” un Valmieras Bērnu Sporta skolu. Atbalstītāji: hokejam.lv, A.Zariņa zīmogu fabrika un Valmieras pilsētas pašvaldība.