Jaunumi

Valmieras HK/BSS hokejisti aizvadījuši veiksmīgu sezonu

Noslēgusies hokeja sezona Valmierā, Latvijā un pasaulē. Valmieras HK/BSS hokejistiem tā aizvadīta pozitīvā zīmē – visos čempionātos ir savi labākie un veiksmīgākie, vairāki hokejisti saņēmuši nominācijas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā (LBJČH).

27.maijā Kurbads ledus hallē par LBJČH U-12 labāko un  rezultatīvāko spēlētāju tika nominēts Valmieras HK/BSS audzēknis Toms Trockis, kurš 23 spēlēs izcēlās ar 77 gūtiem punktiem (43vārti+34piespēles). Šogad Toms pārstāvēja Latvijas Select komandu 2006.gadā dzimušo hokejistu mazajā pasaules U-12 čempionātā Itālijas pilsētā Bolzāno. Arī Latvijas komandas sastāvā hokejists bija rezultatīvākais – piecās spēlēs seši punkti (trīs vārti+trīs piespēles), kas Tomam pelnīti ļāva iekļūt visa turnīra ALL STAR GAMES Eiropas komandas sastāvā, kas ar 5:3 uzvarēja NORTH AMERICA ALL STAR komandu.

Foto: Toms Trockis

Par LBJČH U-10 labāko un rezultatīvāko hokejistu U-10 B grupā tika atzīts Valmieras HK/BSS spēlētājs Rūdolfs Bērzkalns, kurš 12 spēlēs tika pie 30 punktiem (25 vārti + piecas piespēles). Rūdolfs HK Rīga sastāvā PRORYV CUP turnīrā Krievijas galvaspilsētā Maskavā (07.-10.05.2018.) spēlē par 3.vietu iemeta izšķirošos vārtus papildlaikā, kas ļāva izcīnīt bronzas medaļas. Arī  Rūdolfs Bērzkalns ir iekļauts Latvijas Select komandas sastāvā, kas š.g. jūlijā Bolzāno cīnīsies par uzvaru.

Foto: Rūdolfs Bērzkalns un Toms Trockis

2005.gadā dzimušo hokejistu Latvijas Select sastāvā š.g. maijā Francijas kūrortpilsētā Šanonī startēja Valmieras HK/BSS audzēknis Kārlis Nauris Česlis, kurš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem. Vēlāk Kārlis Rīgas Select 2005.gada dzimušo komandas sastāvā Krievijas pilsētā Sočos (SOJUZ CUP) kopā ar komandas biedriem izcīnīja sudraba medaļas, kur puisis guva vienus vārtus.

Foto: Kārlis Nauris Česlis

Lielisku sezonu aizvadījuši arī U-18 puiši: Harijs Šmits, Dāvis Mencis un Kristaps Roķis, kuri tika izsaukti uz Latvijas U-16 un U-18 izlasēm un aizvadīja tur vairākas pārbaudes spēles.

Lepojamies ar mūsu puišiem!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras HK