Jaunumi

“Valmieras HK” aizvada pēdējās sezonas spēles Vidzemes Olimpiskajā centrā

Sakarā ar Vidzemes Olimpiskā centra paplašināšos, peldbaseina celtniecību 3. aprilī "Elektrum" ledus halle tiks slēgta. Līdz ar to Valmieras hokejisti līdz aprīļa sākumam aizvada pēdējās sezonas spēles uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus. 

Regulārās sezonas pēdējā spēlē, Valmieras hokejisti ar minimālu zaudējumu 1:2 atzina HS “Rīga 2000” komandas pārākumu. Vienīgos vārtus valmieriešu labā guva Lauris Dancis. Valmieras hokejisti nepilnā sastāvā nespēja tikt galā ar rīdziniekiem.

Perioda pirmajā daļā abas komandas spēlēja līdzīgu hokeju. Devītajā minūtē pirmo noraidījumu spēlē nopelnīja HS “Rīga 2000” hokejisti. Mājinieki iespēju nelaida garām un vairākumu realizēja. Savus trešos vārtus sezonā guva Lauris Dancis. 14. minūte divu minūšu sodu saņēma “Valmieras HK” uzbrucējs, arī jaunie hokejisti izmantoja iespēju. Pēc 30 mazākumā spēlētām sekundēm, ripa nonāca mājinieku vārtu mūrī (1:1). Spēles pirmās divdesmit minūtes noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Spēles otrajā trešdaļā vairākus bīstamus uzbrukumus izveidoja HS “Rīga 2000” hokejisti, kamēr valmieriešiem ar momentiem bija mazliet švakāk. Perioda vidusdaļā mājinieku uzbrucējs Vladislavs Ņikiforovs varēja izskriet viens pret rīdzinieku vārtsargu, tomēr iespēja netika realizēta. Tāpat, vienā no spēles epizodēm ripa noslīdēja gar valmieriešu vārtu līniju. Otrajā periodā abas komandas arī spēlēja vairākumā, bet vārti netika gūti un trešdaļa noslēdzās ar nemainīgu rezultātu – 1:1.

Trešajā periodā komandas spēlēja piesardzīgu hokeju, jo vienu vārtu attālumā bija trīs punkti. Perioda pašā sākumā “Valmieras HK” palika mazākumā, bet vārtus neielaida. Septītajā minūtē valmierieši atkal palika mazākumā, divas minūtes mājinieki izturēja, bet četras sekundes pēc soda izciešanas viesi guva vārtus. Bijušais Valmieras hokeja skolas audzēknis Ričards Grīnbergs izlīda no aizvārtes un meta ripu vārtos. Pēcāk “Valmieras HK” bija iespēja spēlēt divos vairākumos, bet nevienu no tiem neizmantoja. Arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nenesa rezultātu. Spēle noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu 1:2.

Valmieras HK – HS Rīga 2000 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Vārti: 09:31 Dancis (Megnis, Roze, vair.) 1:0, 13:46 Susejs (Larionovs, Kuprijanovs, vair.) 1:1, 48:15 Grīnbergs (Larionovs) 1:2.

Vārtsargi: Toms Lauskis – Aleksandrs Zariņš

Paldies visiem atbalstītājiem, kuri visā sezonas garumā juta līdzi “Valmieras HK” spēlēm. Tomēr sezona nebūt nav galā, piektajā aprīlī hokejisti aizvadīs pirmo izslēgšanas spēli, pagaidām pretinieks vēl nav zināms. Septītajā aprīlī Valmieras hokejistiem paredzēta cīņa Ogres hokeja hallē, kas skaitīsies kā mājas spēle.