Jaunumi

Valmierā aizvadīta Olimpiskā diena

Piektdien 23. septembrī, visā Latvijā tika aizvadīta LOK organizētā “Olimpiskā diena 2016”, arī pie mums J.Daliņa stadionā. Olimpiskā diena bija noslēdzošais pasākums “Eiropas sporta nedēļas” ietvaros.

olimpiska-diena-227
Foto: Raivo Sarelainens

No plkst 9:30 līdz 12:00 J.Daliņa stadionā, septiņās dažādās stacijās piedalījās Valmieras bērnudārzu audzēkņi. Katrā no stacijām bija iespēja iepazīt dažādus volejbola un bumbu spēles elementus. No PII”Buratino”,”V.2.V”, PII”Ezītis”, PII”Sprīdītis”, PII”Vālodzīte”, PII”Pienenīte” sporta pasājumu izbaudīji nedaudz vairāk kā 100 mazie sportisti.

Pasākums tika atklāts visiem svinīgi iesoļojot stadionā un plkst 10:00 kopā ar visu Latviju bērnudārzu audzēkņi piedalījās rīta vingrošanā.  Visiem Olimpiskās dienas dalībniekiem bija iespēja iziet septiņas dažādas stacijas, kuras bija sagatavojuši paši bērnudāzra sporta audzinātaji.

“Olimpiskā diena 2016” tik aizvadīta volejbola zīmē un šī gada devīze ir “PADOD BUMBU”. Šogad sasniegts jauns dalībnieku rekords – 123 353 sportisti no 95 novadiem un pilsētam. Citas Valmieras izglītības iestādes “Olimpisko dienu 2016” atzīmēs savās skolās vingrojot, sportojot un piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs.