Jaunumi

Valmierā, J. Daliņa stadionā startē ZZ Čempionāta pusfināls

Ceturtdien, 27.aprīlī, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā tika atklāts ZZ Čempionāta pusfināls. Divas dienas, 27.-28.aprīlī, pilsēta kļūs par īstiem radošās un aktīvās atpūtas svētkiem. Šis ir pirmais gads, kad ZZ Čempionāts būs atvērts visiem interesentiem, ģimenēm ar bērniem un jauniešiem, piedāvājot dalībniekiem atraktīvas nodarbes, rotaļas, prāta spēles un, protams, arī noderīgas balvas. Par svētku kulmināciju kļūs HipHop izpildītāja Arvja Reika koncerts 28.aprīlī plkst. 17.00.

“Valmiera jau vairākus gadus ir ZZ Čempionāta pusfinālu posma norises vieta. Mums ir prieks, ka tieši Jāņa Daliņa stadions šogad atkal pulcēs bērnus un jauniešus no visa reģiona, tādējādi apliecinot pilsētas sportisko un aktīvo garu. Lai izbaudītu brīnišķīgo, enerģijas pilno ZZ Čempionāta atmosfēru, aicinu ne vien dalībnieku klases, bet arī pārējos valmieriešus apmeklēt stadionu un kļūt daļai no svētkiem. Esam gandarīti, ka iesaistāmies tik nozīmīgā valstiskā projektā un šogad kopā ar organizatoriem spējam sarūpēt papildu aktivitātes visai pilsētai,” saka Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

27.aprīlī no plkst. 10.00 un līdz pat plkst. 20.00, kā arī 28.aprīlī no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 ZZ Čempionāta svētku dalībnieki varēs piedalīties galda boulinga spēlēs, kuras nodrošinās Vidzemes augstskola, iemēģināt drona pārvaldības prasmes un pat pašiem to pārvaldīt TSI Akadēmiskā un profesionālā aviācijas centra (APAC) stingrā uzraudzībā. Valmieras ZZ Čempionāta svētku dalībnieki varēs izmēģināt arī ko neparastu – paši pārstādāt izdzertās PET pudeles, no tām ar AKA Latvija palīdzību radot ko pilnīgi jaunu. Arī Valsts policijas darbinieki sarūpējuši bērniem un jauniešiem interesantu pārsteigumu – stadionā varēs satikt policijas maskotus Runci Rūdi un Bebru Bruno. Arī “Sadales tīkls”, organizācija “Papardes zieds” un citi ZZ Čempionāta draugi Valmieras pusfinālam sagatavojuši aizraujošas un apmācošas aktivitātes, kurām iziet cauri visi ir aicināti, jau sākot no rītdienas.

Latvija sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts, piedāvājot draudzīgas sacensības, radošus uzdevumus un netradicionālus sporta veidus, šogad notiek jau 11. reizi. 2017. gada sezonā ZZ Čempionāta pusfināli norisinās Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, katrā no pilsētām pulcējot teju 180 atraktīvākās Latvijas klases. Savukārt spēļu fināls norisināsies ZZ Festivāla ietvaros Jūrmalā šī gada 27.maijā. ZZ Čempionātu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017. gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgajām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

Plašāka informācija pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv.