Jaunumi

“Valmiera Glass” otro reizi sezonā apspēlē “Skonto”

Otrdien, 13. septembrī Latvijas futbola 1. līgas izbraukuma spēli aizvadīja "Valmiera Glass" futbolisti, tiekoties ar Latvijas titulētāko komandu "Skonto". Bruno Bērziņa vārtu guvums atnesa Valmieras komandai uzvaru un trīs punktu turnīra tabulā.

img_5718
Foto: Edgars Vaivads

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē Valmierā 4. maijā pārāki ar rezultātu 3:0 bija Gata Ērgļa trenētie valmierieši. "Skonto" futbolisti vēlējās revanšēties un aktīvi centās gūt vārtus. Tomēr pirmajā puslaikā Elvis Arnavs palika nepārspēts un vienīgā atzīme spēles protokolā pirmajās 45 minūtēs palika skontieša Vadima Borovikova dzeltenā kartiņa.

Spēles rezultāts tika atklāts mača 69. minūtē, kad bumbu "Skonto" komandas vārtos raidīja "Valmiera Glass" pussargs Bruno Bērziņš, izvirzot Valmieras komandu vadībā ar 1:0. Spēles izskaņā "Skonto" bija divas ļoti bīstamas vārtu gūšanas iespējas. Bumba divas reizes atrada ceļu Arnava sargāto vārtu tīklā, bet abos gadījumos skontieši pārkāpa noteikumus, tā arī legāli vārtus negūstot. Līdz ar to "Valmiera Glass" no Rīgas aizveda trīs punktus un uzvaru ar 1:0.

Turnīra tabulā "Valmiera Glass" ar 42 punktiem ieņem ceturto vietu, pat četriem punktiem atpaliekot no otro un trešo vietu dalošajām "Rēzekne" un "Olaine/Super Nova".

"Skonto" – "Valmiera Glass" 0:1 (0:0)
Vārti: Bruno Bērziņš 69'
Sastāvs: Elvis Arnavs, Elmārs Sietinsons, Kārlis Ozols, Nauris Ģērmanis (Mārtiņš Dubro 68'), Bruno Bērziņš, Valdis Veinbergs (Roberts Cipe 73'), Valts Jaunzems (Kārlis Jākabsons 88'), Madis Miķelsons, Artūrs Pallo, Mārcis Ērglis, Ulvis Bērziņš (Kristers Lūsiņš 84').

Pēc spēles "Valmiera Glass" galvenais treneris sniedza INTREVIJU Sportacentrs.com.